Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чоловічі туфлі, до чого сниться чоловічі туфлі уві сні

Сновидіння, в якому вам наснилися чоловічі туфлі, може передбачати далеку дорогу, підказують сонники. Але якщо ви все ж вирішите з’ясувати якомога детальніше, до чого сняться такі картинки, то вам коштувати уточнити, як взуття виглядала уві сні, якого кольору була, і хто її одягав.

Тлумач Міллера

На думку сонника Міллера, чоловічі туфлі пророкують далекі мандри. Але тут варто зробити пару поправок на нюанси. Якщо бачите уві сні темні туфлі — в дорогу належить відправитися вночі, світлі — відповідно, означають ранковий або денний рейс.

Наснилося, що ви одягаєте порвані черевики — мандри не принесуть бажаних результатів, засмучує тлумач. А ось, новенькі туфельки означають виконання мрії і досягнення цілей там, куди ви підете.

Як виглядали штиблети

Багато сонники, розповідаючи, до чого сняться чоловічі туфлі, рекомендують брати до уваги їх зовнішній вигляд і форму. Так, за їхніми запевненнями, ви отримаєте найбільш точні тлумачення сну. Отже:

 • Красиві новенькі баретки — до процвітання і успішної діяльності на діловий стезі;
 • Порвані або стоптані черевики — обіцяють прорахунки, невдачі і неприємності;
 • Лакові модельні туфельки — символ успіху у відносинах з протилежною статтю;
 • Охайна, але не нова взуттєва пара позначає скромність і нерішучість сновидіння;
 • Взування спортивного стилю обіцяє міцне здоров’я;
 • Піжонські «козаки» зі шпорами — сигнал про надмірно завищену самооцінку.
 • До чого сняться жінці: І з прибутком, і з бажанням панувати

  Ще один момент, до якого рекомендують прислухатися сонники, якщо ви вирішили з’ясувати, до чого сняться чоловічі туфлі — це пів того, хто їх бачив уві сні.

  Ось, що обіцяє такий образ жінки, на думку Східного сонника: якщо вам приснилося, що ви вирішили вибрати або вже купуєте чоловікові нові стильні «шузи», то це говорить про те, що незабаром ваш чоловік зможе заробити солідну суму грошей.

  Шукати, які б нові баретки вибрати на подарунок родичеві — ознака вашого бажання налагодити відносини з ріднею. А якщо уві сні жінка купила нові чоловічі туфлі собі, то це говорить про її прагненні займати лідируючі позиції у власній родині.

  Що обіцяють чоловікові, або Успіх поспішає до вас

  Чоловік бачить уві сні, що надягає або носить чорні туфлі класичного крою? Це знак успішного ведення бізнесу, підказує Місячний сонник. Наснилося, що ви одягаєте лакові чорні чоловічі туфлі — будьте готові до того, що найближчим часом якась особа буде надавати вам знаки уваги.

  А, за версією сонника Мандрівника, якщо чоловікові приснилося, що він носить чорні мокасини, то це ознака вдалої поїздки за межі країни, білі — в межах своєї держави. Ще один нюанс: поїздка буде вдалою, якщо біле взуття була чистою.

  Несподіване застосування: Від довіри до накопичення

  Якщо вам примарилося несподіване рішення, прийняте щодо чоловічих туфель, то згадайте, яке саме. Ось, наприклад, до чого сниться, що ви одягли в чоловічі чобітки великого пса: ви у всьому покладаєтеся на одного, довіряючи йому секрети. Пес відмовився одягнути взуття — не варто нав’язувати близьким свою думку, залиште їм право вибору.

  Бачити уві сні, що ви з черевиків чоловіка зробили міні-клумби для квітів — знак нестандартного підходу до вирішення проблем. А якщо уві сні ви зберігаєте в них дрібні деталі, то це говорить про вашу прихильність до накопичення.

  Сонник чоловічі туфлі, до чого сниться чоловічі туфлі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: