Сонник чоловічі руки, до чого сниться чоловічі руки уві сні

До чого сняться чоловічі руки? Сонник пропонує кілька інтерпретацій цього бачення, враховуючи супутні подробиці. Такий образ уві сні може стати передвістям успіху, прибутку, підтримки, але також попереджати про труднощі або чиємусь прагненні впливати на вас.

Потрібно попрацювати над собою

Сновидіння віщує якісь події в найближчому майбутньому, або символізує певні риси характеру сновидіння. Так, бачення попереджає про зайву амбітності сплячого, його владності. Це як би знак згори: потрібно постаратися подолати свою гординю, переглянути ставлення до оточуючих людей.

Чоловічі руки уві сні часто означають дуже приємну зустріч або удачу в справах. До чого сниться тиснути їх? Сонник обіцяє: наяву повернеться старий друг, якого давно вже не бачили.

Труднощі, неприємності

Подробиці нічного бачення також мають значення. Так, якщо брудні — наяву належить кілька неприємностей. Коли на них є рани, каліцтва — слід остерігатися пліток, наклепів злостивців.

Наснилися пещені, доглянуті? Сонник стверджує: можливий обман, підступність недругів. Треба вести себе обережно, а також приділяти особливу увагу нових пропозицій. Не варто підозрювати всіх навколо, але частка здорового скептицизму буде не зайвою.

Сильні чоловічі руки уві сні можуть попереджати сновидіння про майбутній скруті, перепони, що він не зможе сам подолати.

Вас чекає удача і прибуток

Наснилися сильні чоловічі руки? Сонник обнадіює: до наміченої мети будете просуватися швидко і успішно. Сильні, м’язисті говорять про можливості, що з’явилася здійснити якийсь почин.

Бачити уві сні дуже волохаті — дуже сприятливий знак. Він обіцяє хороші прибутки, удачу в фінансових починаннях.

Тлумачення для жінки

До чого сняться жінці руки старого? Сновидіння віщує батьківську турботу про неї. Молодого чоловіка — можливі приємні любовні пригоди. Коли уві сні вони грубі, значить, стосунки з протилежною статтю у дівчини складні. Але взагалі вони означають захист, заступництво.

До чого сняться жінці чоловічі руки у себе на плечі? Сонник трактує такий сюжет як передвістя підтримки, допомоги від більш сильного, врівноваженого людини. Також якщо вони на плечі — можливо, якийсь молодий чоловік хоче впливати на сновидицей.

Які дії вчиняють?

Тлумачення сну враховує, що вони роблять:

 • Лежать на плечі — за сонником, наяву почнуться складнощі, тому незабаром знадобиться підтримка одного;
 • Обіймають ту, кому наснилися — душевна близькість зі своїм коханим;
 • Обіймають сторонню дівчину — сновидицей втратить довіру коханого, її місце займе інша;
 • Гладять — бажання ласки, чуттєвість жінки;
 • Щось роблять — не можна сидіти склавши руки, потрібно себе чимось зайняти, інакше можливі неприємності.
 • Бачити, як гладять вас — відносини з бойфрендом значно покращаться, якщо посварилися — дуже скоро помиріться. Дівчину уві сні обіймають руки незнайомого чоловіка? Дуже скоро вона познайомиться зі своїм обранцем.

  Сонник Міллера: попереду успіх

  Наснилися красиві чоловічі руки? Наяву сплячого очікують успіхи на професійній ниві, популярність, високе положення в своєму соціальному середовищі.

  Сонник чоловічі руки, до чого сниться чоловічі руки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: