Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чоловічі руки, до чого сниться чоловічі руки уві сні

До чого сняться чоловічі руки? Сонник пропонує кілька інтерпретацій цього бачення, враховуючи супутні подробиці. Такий образ уві сні може стати передвістям успіху, прибутку, підтримки, але також попереджати про труднощі або чиємусь прагненні впливати на вас.

Потрібно попрацювати над собою

Сновидіння віщує якісь події в найближчому майбутньому, або символізує певні риси характеру сновидіння. Так, бачення попереджає про зайву амбітності сплячого, його владності. Це як би знак згори: потрібно постаратися подолати свою гординю, переглянути ставлення до оточуючих людей.

Чоловічі руки уві сні часто означають дуже приємну зустріч або удачу в справах. До чого сниться тиснути їх? Сонник обіцяє: наяву повернеться старий друг, якого давно вже не бачили.

Труднощі, неприємності

Подробиці нічного бачення також мають значення. Так, якщо брудні — наяву належить кілька неприємностей. Коли на них є рани, каліцтва — слід остерігатися пліток, наклепів злостивців.

Наснилися пещені, доглянуті? Сонник стверджує: можливий обман, підступність недругів. Треба вести себе обережно, а також приділяти особливу увагу нових пропозицій. Не варто підозрювати всіх навколо, але частка здорового скептицизму буде не зайвою.

Сильні чоловічі руки уві сні можуть попереджати сновидіння про майбутній скруті, перепони, що він не зможе сам подолати.

Вас чекає удача і прибуток

Наснилися сильні чоловічі руки? Сонник обнадіює: до наміченої мети будете просуватися швидко і успішно. Сильні, м’язисті говорять про можливості, що з’явилася здійснити якийсь почин.

Бачити уві сні дуже волохаті — дуже сприятливий знак. Він обіцяє хороші прибутки, удачу в фінансових починаннях.

Тлумачення для жінки

До чого сняться жінці руки старого? Сновидіння віщує батьківську турботу про неї. Молодого чоловіка — можливі приємні любовні пригоди. Коли уві сні вони грубі, значить, стосунки з протилежною статтю у дівчини складні. Але взагалі вони означають захист, заступництво.

До чого сняться жінці чоловічі руки у себе на плечі? Сонник трактує такий сюжет як передвістя підтримки, допомоги від більш сильного, врівноваженого людини. Також якщо вони на плечі — можливо, якийсь молодий чоловік хоче впливати на сновидицей.

Які дії вчиняють?

Тлумачення сну враховує, що вони роблять:

 • Лежать на плечі — за сонником, наяву почнуться складнощі, тому незабаром знадобиться підтримка одного;
 • Обіймають ту, кому наснилися — душевна близькість зі своїм коханим;
 • Обіймають сторонню дівчину — сновидицей втратить довіру коханого, її місце займе інша;
 • Гладять — бажання ласки, чуттєвість жінки;
 • Щось роблять — не можна сидіти склавши руки, потрібно себе чимось зайняти, інакше можливі неприємності.
 • Бачити, як гладять вас — відносини з бойфрендом значно покращаться, якщо посварилися — дуже скоро помиріться. Дівчину уві сні обіймають руки незнайомого чоловіка? Дуже скоро вона познайомиться зі своїм обранцем.

  Сонник Міллера: попереду успіх

  Наснилися красиві чоловічі руки? Наяву сплячого очікують успіхи на професійній ниві, популярність, високе положення в своєму соціальному середовищі.

  Сонник чоловічі руки, до чого сниться чоловічі руки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: