Сонник чоловічі черевики, до чого сниться чоловічі черевики уві сні

Нові чоловічі черевики уві сні — ознака стабільного зростання добробуту сплячої людини. Сонник впевнено заявляє — те,, до чого сниться це взуття, чоловікам віщує успіх у ділових стосунках, збільшення прибутку і авторитету. Жінці, приснився предмет гардероба, обіцяє появу солідного залицяльника.

Чи не своя пара…

Сонник Хассе вважає, що те,, до чого сниться пара чоловічих черевиків, відображає якість взаємин між коханими. Якщо жінці наснилося, що вона взула на ногу всього один черевик свого обранця, значить, в реальності закоханим буде «не по дорозі». Гряде пора конфліктів, сварок через банальну ревнощів і нерозуміння.

Про що мовить сонник Міллера?

Молодій людині, бачити, як уві сні на ходу розклеюються або розпадаються його черевики, віщує Міллером негативні життєві зміни. Жінку, якій уві сні довелося купити чоловічі черевики, психолог попереджає про неприємних ситуаціях. Навіть в самі стресові моменти постарайтеся стримувати власну агресію.

Якщо ж сновидицей сталося не тільки купити, але і надіти цю взуття, значить, в реальній дійсності доведеться звалити на свої тендітні плечі «нежіноче» зобов’язання.

Важливі деталі

Тлумачення сну в давньоперсидської сонник Гафлісі пов’язано з кольором і видом чоловічих черевиків:

 • Чорні — обіцяють сновидцу нелагідність і вперту дружину;
 • Червоні — символізують життєрадісну і красиву звужену;
 • Жовті — застерігають про суперника, який намагається відвести кохану;
 • Білі — віщують ніжну і щиру обраницю.
 • Гряде пора звершень!

  Блискучі, начищені чорні боти уві сні символізують успішність сплячої людини. Сучасний суміщений сонник впевнений, що прагнення сновидіння стати незалежним і матеріально забезпеченим повністю здійсняться.

  Молодий панночці, бачити чорні доглянуті туфлі у свого коханого, означає, що скоро сплячій красуні надійде пропозиція руки і серця.

  Перешкоди — не проблема!

  Бачити стару взування — знак того, що на вашому шляху розставили хитрі пастки недоброзичливці. Однак, як стверджує Загальний снотолкователь, терниста дорога вас тільки загартує і призведе до неминучого успіху.

  Езотерики трохи інакше тлумачать, до чого сняться старі боти. Приснилися предмети гардероба сповіщають про порожні морочливих справах, зустрічах з нецікавими і малозначними людьми.

  Трохи про інтим

  Який розуміється в інтимних відносинах сонник Фрейда визначає, до чого сняться чоловічі черевики. Молодим дівчатам, яким трапилося взути їх уві сні, доктор обіцяє новий захоплюючий роман. Чоловікам, надягати уві сні черевики, означає гостру необхідність в сексуальній розрядці.

  Брудні, неохайні чоловічі черевики — провісники захворювань і проблем в інтимному плані. Розношена туфлі є ознакою охололи почуття до свого партнера.

  Не пропустіть шансу!

  Наснилося, що розглядаєте красиві чоловічі черевики в вітринах магазину, але так і не наважуєтеся їх придбати, пророкує сонником упущені можливості. Зважилися на покупку — до поваги, пошани оточуючих, які по достоїнству оцінять ваші ділові та особисті якості.

  Отримати в подарунок шикарну пару туфель — вельми сприятливий символ. Снотолкователь віщає про рідкісний шанс, коли у всьому можна покластися на фарт.

  Сонник чоловічі черевики, до чого сниться чоловічі черевики уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: