Сонник чистити взуття, до чого сниться чистити взуття уві сні

Чистити взуття уві сні, бачити засоби по догляду за нею — до захоплюючого подорожі, інтригуючою відрядженні, або просто до приємних знайомств і флірту. Сновидіння, де ви очищаєте туфлі, чоботи від бруду, пилу, нечистот, означають появу нових сусідів, а також додаткових джерел доходу. Щоб з’ясувати,, до чого сниться взуттєва щітка і інша атрибутика чистильника, загляньте в традиційні сонники, пригадавши навіть незначні деталі.

Що обіцяє сонник Міллера

Великий психолог вважає, що уві сні мити, чистити взуття від бруду, натирати кремом, полірувати до блиску означає, що наяву чекає величезна робота над собою, необхідність домагатися мети лише власними зусиллями. Особливо добре, якщо наснилося, що в підсумку туфельки стали майже новими.

Сонник Міллера детально роз’яснює,, до чого сниться орудувати щіткою:

 • Очищати від бруду свої чоботи — до пригод, поїздкам;
 • Надраювати чужі черевики — потрапити під вплив владного людини;
 • Приміряти чисті туфельки — до поваги оточуючих;
 • Спостерігати за роботою чистильника — будете потребувати допомоги з боку.
 • Готуйтеся до пригод

  Дальні поїздки, захоплюючі подорожі, знайомства з іноземцями — саме те,, до чого сниться чистити взуття щіткою. Бачити брудні чоботи уві сні, змащувати кремом — до подорожі по незнайомих містах, країнам. Сновидіння означає успішну відрядження, в якій досягнете поставленої мети.

  Якщо приснилося, що довелося бачити босоніжки, мити їх — будьте готові до короткого романтичного пригоди, побачення з незнайомим раніше людиною. Тлумачення сну в сонник Нострадамуса зводиться до отримання нового досвіду, знань, знайомству з чужою культурою.

  Отримуйте заслужену повагу, славу

  Доглядати за сандалями, лагодити, зашивати, мити, здувати з них пилинки — до підвищеної уваги оточуючих. Вас помітять, оцінять працю, похвалять, якщо наснилося, що довелося чистити взуття, намазувати її кремом, чистити до блиску. Бачити, як це роблять уві сні інші — стати наяву свідком чужого тріумфу.

  До чого сниться тривалий процес миття черевик, пояснює сонник Ванги. Виявляється, сновидіння символізує наполеглива праця, який приведе в підсумку до перемоги над суперниками, запаморочливого успіху в суспільстві.

  Не відмовляйтеся від допомоги

  Бачити себе в ролі чистильника — сигнал про виникнення труднощів навіть в простих справах. Станьте уважніше, підписуючи папери, договору, якщо наснилося, що довелося чистити взуття на площі важливим персонам. Сонники попереджають: найближчим часом знадобиться допомога близьких, друзів.

  В цілому, доглядати за туфельками уві сні — знак відмінний. У вас вийде відчути в повній мірі підтримку коханих, рідних людей у ​​важкий момент.

  Сонник чистити взуття, до чого сниться чистити взуття уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: