Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чиста річка, до чого сниться чиста річка уві сні

Уві сні приснилася красива і виключно чиста річка? Скоро ви відчуєте безмежне щастя і будете повністю задоволені життям. Сонник детально розтлумачить різні варіанти того,, до чого сниться цей чарівний образ.

Запевнення Міллера

Сонник Міллера впевнений, що прозора і чиста річка в ночі означає, що попереду вас чекають привабливі перспективи, які допоможуть сповна насолодитися своїм існуванням.

Будете здорові!

До чого ще сниться особливо прозора річечка? Це відображення успішності всіх справ і міцного здоров’я.

Навіть якщо вас наздожене легкий недуга, то така річка гарантує, що він пройде практично моментально.

Людям сімейним прозора вода уві сні обіцяє стабільний достаток і спокій в будинку.

Не забудьте!

Наснилася велика і чиста річка? Майбутній період обіцяє зростання доходів, безбідне існування і скромні радості.

Крім того велика річка уві сні символізує важлива розмова, очищають сльози і приємна звістка.

Сонник нагадує, що тлумачення сну залежить і від кольору води. Так блакитна передрікає удачу, зелена — кар’єрний ріст, а чорна — неприємності і навіть біду.

Тримайтеся!

До чого сниться чиста, але при цьому досить бурхлива річка? Підготуйтеся до таких же бурхливим, але строго позитивним подіям.

Наснилася буквально вирує річка? Поточне справу застопоритися через вашого поганого характеру. Сонник рекомендує стримувати емоції і дивитися на речі більш відсторонено.

Сталося бачити у воді каміння? На шляху з’являться перешкоди, які з легкістю здолаєте. Якщо ж була присутня бурхлива гірська річка, то вам світить різке погіршення здоров’я.

Все відбудеться дуже швидко!

Що означає уві сні чиста річка з швидкою течією? Це відображення миттєвої зміни подій, що носять виключно добрий характер.

Одночасно потік з швидкою течією натякає на успішне подолання труднощів.

Чекайте…

До чого сниться чиста річка з рибою? Сонник вважає, що незабаром виповниться одне із заповітних бажань. Бачити річкове русло з рибою — до щедрого подарунку долі.

Сновидцем, зайнятим бізнесом бачення обіцяє вдалі угоди і взагалі відмінні перспективи. Іноді потік з рибою знаменує уві сні доленосне випробування, пережити яке допоможе сильний дух і воля.

Розшифровка місцевості

Для подальшої інтерпретації сновідного сюжету сонник радить згадати особливості місцевості, де протікала чиста річка.

 • За кам’янистій пустелі — замкнута, скромна життя.
 • У лісі — необхідність споглядання, спокою.
 • В поле — широкі можливості.
 • У місті — галасливий, надмірно насичений спосіб життя.
 • Впадає в море — потреба в міркуванні.
 • В іншу річку — новий період, зміни.
 • Дві зливаються — довгий і щасливий шлюб.
 • Не захоплюйтеся!

  До чого сниться, що трапилося плавати в чистенькій водиці? Сонник підозрює, що ви тішитеся своєю любов’ю, але не помічаєте те, що відбувається навколо. Перебуваючи в любовної ейфорії, ви ризикуєте пропустити важливий шанс.

  Довелось плавати уві сні в самому центрі широкого русла? Необхідно терміново перевірити всі справи, що стосуються бізнесу. Йому загрожує прихована небезпека.

  Мандрівка або вагітність?

  Наснилася чиста річка, в якій пощастило купатися? Це вірна ознака того, що ви ладите згодом і власною душею.

  Бачити, як купатися сталося знайомому персонажу, означає, що ця людина в недалекому майбутньому відправиться в далеке і довгострокове подорож.

  Жінці купатися в кришталевої водиці — добре. Це вірний знак уві сні, що вона завагітніє від коханого чоловіка. Сновидцем чоловічої статі сонник обіцяє ситуацію, яка допоможе розкрити найбільш значимі таланти.

  Сонник чиста річка, до чого сниться чиста річка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: