Сонник чистити картоплю, до чого сниться чистити картоплю уві сні

Якщо приснився сон, в якому вам довелося чистити картоплю — чекайте приємних подій. Здебільшого, подібні сни обіцяють сплячій людині достаток і прибуток, однак бувають і винятки. Багато що залежить від стану картоплі або гостроти леза. До чого сниться картопля і що пророкує чистка овочів, побачена уві сні, підкажуть сонники.

Домашня кухня

Довелось чистити картоплю уві сні — вас чекає радісна подія. Очищали сиру картоплю ножем — очистіть свою репутацію, яку вороги намагалися заплямувати; знімати шкірку з вареної «в мундирах» картопельки руками — незабаром вам доведеться прийняти рішення, від якого залежить фінансова стабільність.

Хтось із домочадців надраяв картоплю з однаковими і рівними бульбами — наяву ви поміняєте свою думку про людину, якого недолюблюєте, в кращу сторону.

Начистити картоплю у великій кількості для святкової вечері — до розваг і приємного відпочинку з друзями, обіцяє сонник Міллера.

Наснилося, що батько чистить картоплю, допомагаючи мамі готувати вечерю, — близька людина допоможе позбутися від надокучливого знайомого, «дістаючи» вас своїми проблемами.

Громадське харчування

Сниться, що ви працюєте в ресторані кухонним працівником, і в ваші обов’язки входить очищати від шкірки картопля — незабаром ви зможете допомогти одному у складній ситуації, пророкує Місячний сонник.

Хлопцеві сниться, що він солдат, і чистить сиру картоплю в наряді по кухні — до публічного виступу. Тлумачення сновидінь наступне: найближчим часом трапитися подія, яка зажадає від вас вміння правильно висловлюватися.

Наснилося, що ви перебирає картоплини на громадської кухні, вибираючи відповідний для фарширування, — в житті відбудеться незначне, але дуже радісна подія.

У магазині і на складі

Сниться, що ви працюєте в овочевому відділі великого супермаркету, і вам доводиться щодня перебирати картоплини і інші овочі — сон означає, що у вас з’явиться можливість розлучитися з набридлими відносинами, пророкує Східний сонник.

Бачити себе на овочевій базі, перебирав брудні картоплини — будьте найближчим часом стримані в своїх одкровеннях, попереджає сонник Цвєткова.

Чистити картоплю «від вічок» на складі магазину — незабаром ви дізнаєтеся якусь таємницю.

Відходи і доходи

Наснилося, що ви не викидаєте картопляні очистки, а збираєте — сон означає, що вас чекає копітка, але мало оплачувана робота.

Обчищати ножем і обмивати брудні картоплину — ви досягнете бажаних результатів шляхом важкої праці, передбачає Осінній сонник.

Продавати картопляні очистки — тлумачення такого незвичайного сну таке: ви зумієте знайти вихід, з безвихідною, на перший погляд, ситуації. Вірте в свої сили і все у вас вийде.

Кухонні помічники

Дівчина бачить, що вона чистить картоплю спеціальним ножем — це означає, що в реальності вона схильна до перфекціонізму. Сонник міс Хассе рекомендує бути менш вибагливою, інакше вона прирече себе на самотність.

Чистити картоплю за допомогою електричної картофелечистки — наяву ви дуже ліниві, що іноді «грає» проти вас.

Виколупувати вічка і гниль із сирих картопляних бульб спеціальним пристосуванням — більшості очікуванням не судилося здійсниться.

Сонник чистити картоплю, до чого сниться чистити картоплю уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: