Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чистити вуха, до чого сниться чистити вуха уві сні

До чого сниться, що вам довелося чистити вуха? Сонник вважає, що уві сні це явне вказівку на те, що слід слухати розумні поради оточуючих, але не забувати прислухатися і до власної інтуїції.

Чекайте вістей!

Наснилося, що уві сні ви ретельно мили і чистили вушка? Сонник підозрює, що ви втомилися самостійно вирішувати проблеми, які вимагають серйозного офіційного втручання.

Чистка вух знаменує звістка, яка невимовно обрадує і обнадіє вас. Це знамення отримання вкрай важливої ​​інформації, яка може буквально перевернути життя.

Будьте терпиміше!

До чого сниться чистити вуха дуже брудні? Сонник вважає, що вас чекають збитки і численні втрати.

Довелось бачити надзвичайно брудні вушні раковини уві сні? Наяву ймовірно намагаєтеся не помічати чужих проблем і страждань. І вже точно не поспішайте допомогти тим, хто знаходиться поруч.

Наснилося, що вуха були настільки брудні, що навіть пропав слух? Неприємні плітки і наклепи доставлять масу неприємностей, що викличе з вашого боку хвилю обурення і злості.

Чи не базікайте!

До чого сниться, що вам довелося чистити вуха від сірки? Сонник вважає, що вам не варто занадто відвертими. Хвилинною слабкістю цілком можуть скористатися недобрі люди, щоб нашкодити вам.

Наснилося, що ви очищали тільки одну вушну раковину від сірки? Дуже скоро всі життєві труднощі закінчаться, і ви зможете повноцінно відпочити.

Уві сні бачити, як прочищають вуха від сірки в лікарні означає, що вам потрібна допомога знаючу людину або ж офіційної особи.

Застереження Міллера

Наснилося дуже багато вушної сірки? Сонник Міллера вважає, що вам слід проявити обережність у справах. Будьте обережні, проти вас затівається хитра гра.

Думайте про хороше!

Бачити багато сірки в вусі означає, що ваші помисли далекі від ідеальних. Ви частенько зліться і ображаєтеся на людей.

Якщо ж наснилося, що уві сні з’їли сірку, то будьте впевнені — ви перебуваєте в прекрасній фізичній і моральній формі, а попереду час приємних розваг і відпустки без турбот.

Позбавтеся від комплексів!

До чого ще сниться, що уві сні довелося чистити вуха? Сонник думає, що відповідальність за рішення деяких проблем ви з великим задоволенням переклали б на оточуючих.

Іноді це відображення невдоволення собою і серйозної закомплексованості. Не забувайте, що на тлумачення сну впливає і персонаж, якому довелося чистити вуха.

 • Собі — постарайтеся уникнути конфлікту.
 • Іншій людині — ви помиляєтеся.
 • Своїм дітям — звільнитеся від клопоту.
 • Чоловікові — міняйте манеру поведінки.
 • Жінці — скоротіть витрати.
 • Змініть ставлення до людей!

  До чого ще сниться, що вам довелося чистити вуха? Сонник підозрює, що ви дуже важко знаходите спільну мову з сторонніми людьми.

  По суті, ви просто не вмієте слухати або чути те, що намагаються донести навколишні, вважаючи власну думку єдино вірним і абсолютно правильним.

  Якщо ви і далі продовжите вести себе подібним чином, то в підсумку виявите, що опинилися в повній самоті без друзів і навіть приятелів.

  Сонник чистити вуха, до чого сниться чистити вуха уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: