Сонник чиста і прозора вода, до чого сниться чиста і прозора вода уві сні

Чиста прозора вода уві сні відображає світлі думки, хороше здоров’я і позитивний погляд на світ. До чого ще сниться водна стихія такої якості, розповість сонник.

Все йде за планом!

Якщо уві сні довелося купатися у водоймі, в якому була абсолютно чиста прозора вода, то на цьому життєвому етапі справи йдуть навіть краще ніж відмінно.

Наснилося, що трапилося купатися в приємній теплій водиці? В реалі відчуєте прилив духовних сил. На думку сонника це ознака гармонійних відносин і повноцінного сексуального життя.

Якщо уві сні довелося купатися в прохолодному водоймищі, то покращиться самопочуття і фізичне здоров’я, а також з’явиться можливість значно підвищити дохід.

Працюйте завзято!

До чого сниться плавати в кристально прозорою воді? Сонник переконаний, що ви досягнете безперечного успіху в якомусь починанні.

Бачити, що як плавають інші персонажі, означає, що ви зможете направити всі свої сили і енергію на досягнення певної мети.

Сталося плавати уві сні по найчистішої заплави на човні або саморобному плоту? Сонник вважає, що вам доведеться наполегливо працювати, щоб задовольнити всі свої численні запити.

Розрахуєтеся по боргах!

До чого сниться чиста прозора вода, в якій довелося пірнати? На думку сонника, вас чекає далеке і вельми приємна подорож в компанії з добродушним попутником. Закоханим сновидіння обіцяє відмінні відносини і виконання заповітних мрій.

Наснилося, що довелося пірнати дуже глибоко? Наяву зможете розплатитися з боргами і зітхнути спокійно. Уві сні це знамення вірно обраного шляху, самопізнання і залучення до таємних знань.

Думайте про високий!

Більш точне тлумачення сну дасть вид водної стихії. Що, наприклад, означає чиста вода в морі?

Це символ спокійним і розміреним життя, що не вимагає значних змін. Сонник вважає, якщо наснилося таке бачення, то варто почекати з будь-якими нововведеннями і експериментами.

Іноді вода в морі уві сні символізує довгий, але досить приємне очікування. А також необхідність задуматися про щось більш цінне, ніж нагальні потреби.

 • В океані — грандіозні звершення.
 • В озері — радість, міцна дружба.
 • У штучному каналі — спокій, відданість.
 • У струмку — до свята, хорошим розмов.
 • У джерелі — одужання, оновлення, просвітлення.
 • У басейні — здійснення мрії.
 • У ванній — легко подолаєте труднощі.
 • За Міллеру

  Якщо наснилася чиста прозора вода в річці, то сонник Міллера впевнений, що добробут покращиться, а в будинок прийде справжнє свято.

  Збирайтеся в дорогу!

  До чого ще сниться чиста водиця в річці? Це ознака великої любові і безхмарного щастя, абсолютної свободи і незалежності.

  Якщо уві сні трапилося бачити прозору воду в річці і навіть пити її, то в реалі вирушите в подорож по далеким краях.

  Використовуйте свої таланти!

  До чого сниться велика риба, що пропливає в найчистішому водоймі? Сонник вважає це відображенням самопізнання і високої духовності.

  Наснилося, що дрібна риба хлюпала в воді? Доведеться зайнятися вельми копіткою справою дружним колективом.

  Довелось бачити, що ви переходили річку і зловили рибку? Обов’язково досягнете багатства і щастя, використовуючи власну підприємливість і приховані таланти.

  Сонник чиста і прозора вода, до чого сниться чиста і прозора вода уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: