Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник червоні губи, до чого сниться червоні губи уві сні

Червоні губи уві сні розглядаються сонником як символ пристрасті, любовних утіх, захоплюючого романтичного побачення. Приснилися червоні уста без краплі макіяжу, можуть уособлювати сильні емоції сплячої людини. До чого ще сниться сюжет, в якому ви звернули увагу на рот персонажа?

Інтимна сторона медалі

Доктор Фрейд червоні губи співвідносить з жіночими статевими органами, сильним сексуальним потягом. Бачити нафарбовані червоним губи, свідчить про незадоволення інтимного партнера, який подумує розірвати з вами любовний зв’язок.

Дівчина, яка уві сні яскраво фарбує губи помадою, за версією Дворянського сонника, наяву відчуває сексуальну незадоволеність. Чоловік, якому наснилася дівчина з яскраво нафарбованими червоним губами, відчуває до неї сильний сексуальний потяг.

Полюбіть себе!

Неприйняття власної зовнішності, бажання змінити щось в собі, ось, до чого сняться червоні уста. Східний жіночий сонник настійно рекомендує зайнятися своїм душевним рівновагою. Спробуйте подивитися на свої здаються недоліки з боку, бо все це надумане — стверджує сонник.

Важливі деталі трактування

Сонник мандрівника пов’язує тлумачення сну з формою і станом приснився вуст. Так, бачити їх:

 • Яскравими і чуттєвими — відображає безглузда характер, легковажність, егоїзм;
 • Тонкими — застерігає про заздрість або помсти;
 • Красивою, чіткої форми — віщає про відкритість, щастя в любові;
 • Надто товстими — свідчить про власництва, схильності до примх.
 • Яка трактування Міллера?

  У своєму сонник психолог неоднозначно тлумачить приснився образ. Бачити червоні губи у будь-якого людини уві сні, свідчить про те, що наяву ви викликаєте у персонажа бурхливі емоції, які можуть бити прямо протилежними потягу.

  А ось те, до чого сняться власні червоні губки, побачені в дзеркалі, видає вашу схильність до емоційних сплесків, які сприяють лихослів’я і хамству. Попрідержіте язичок, радить Міллер, інакше будете покарані за свої слова.

  Час цікавих знайомств

  Побачити у себе розпухлі червоні губи, за версією Спільного снотолкователя, означають зустріч з важливою персоною або отримання цінної інформації. Довелось уві сні підфарбовувати їх помадою або блиском, віщує любовне побачення або знайомство з цікавою людиною. Заміжнім жінкам, подібне нічне бачення передбачає флірт або інтрижку з симпатичним чоловіком.

  Яка ціна успіху?

  Сонник від А до Я, переконливо радить обміркувати свої дії тлумачачи,, до чого сниться підфарбовувати губки помадою. Цей сюжет говорить про можливість домогтися бажаного в реальності, без істотних матеріальних витрат. Але ось моральну шкоду в цій справі вам забезпечений.

  Налагодьте своє життя

  Запалені, розпухлі червоні губи уві сні означають важкі думки, неправильний спосіб життя і нездорові бажання. Утворилися виразки або нарив біля рота попереджає про великі неприємності або проблеми зі здоров’ям дорогих людей.

  Сонник червоні губи, до чого сниться червоні губи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: