Сонник червоні очі, до чого сниться червоні очі уві сні

Бачити уві сні червоні очі — символ смутку і образи. Але це в тому випадку, якщо вам приснилося власне відображення в дзеркалі, підказують сонники. А ось, в разі, якщо ви бачите іншу істоту з подібним поглядом, то для того, щоб зрозуміти, до чого воно сниться, слід вивчити подробиці бачення: хто дивився і як був налаштований.

Сонник Міллера

Досить багато інформації є в сонник Міллера щодо того, до чого сняться очі, а ось якщо вони почервонілі, то це означає, що відбудуться події, які змусять вас тривожитися і переживати.

Приснився червоноокий тип, що говорить щось вам? Будьте обережні, такі образи означають хитрого підлесника, який, втершись в довіру, здатний завдати шкоди.

Людські очі, як сигнал про зраду

Сновидіння, в якому ви бачите людину з червоними очима, на думку сонника пастора Лоффа, може обіцяти лише одне — зрада. Пригадайте, якщо ця людина була вам знаком, то засмутить близький друг. А якщо ж ви його вперше бачите, то не варто довіряти малознайомим людям — вони вас підведуть.

Котячі очі: Бережіться підступності

Примарилося, що на вас уважним поглядом дивиться кіт? Це ознака того, що хтось стежить за вашими діями. Побачили уві сні, що погляд червоніє — чекайте біди. Почервоніння очей у кішки — це символ підступності і віроломства, стверджує сонник Медеї.

Свою трактування того, до чого сняться червоні очі кішки пропонує Місячний сонник. Якщо вам приснилося, що зелені очі кота червоніють, то це попередження: стережіться підступів ворогів, вони замислили щось недобре.

Не починайте нічого ризикового, якщо уві сні ви побачили почервоніння котячих очних яблук, причому не просто почервоніння, а їх світіння. Якщо очі червоніють і світяться в темряві — це ознака небезпеки, яка може з вами трапиться.

Собачий погляд — знак відданості

Дуже порадує тлумачення сну, в якому вам наснилися палаючі червоні очі собаки, на думку Східного сонника. Такі сюжети свідчать про те, що один готовий віддати за вас своє життя, настільки він відданий вам.

А за версією Циганського сонника, що пояснює, до чого сняться червоні очі собаки, потрібно зробити поправку на стан пса: якщо він гарчить і гавкає на вас — то це обіцяє зраду друга, а ось, ластящійся уві сні Красноокий пес — символ відданості.

Вовк дивиться: Придивіться до колективу

Всім тим, кому наснилися червоні очі вовка, потрібно придивитися до свого колективу, можливо, хтось на вас ображений. Вовк, чиї очниці уві сні випромінюють яскраве червоний колір, віщує запеклу конкуренцію за бажане місце, стверджує тлумач Білого Мага.

Якщо подібне примарилося дівчині, то це віщує їй заздрість колеги і, як наслідок, нацьковування на неї інших членів колективу.

Щур, як провісник пліток і образ

Дізнатися,, до чого сниться щур з червоними очима, можна проаналізувавши сюжет, запевняють тлумачі. Вам примарилась сіра особина — чекайте неприємних розмов за своєю спиною, просто — пліток. А ось, якщо привиділася уві сні білий щур, то варто простежити за своїми словами і вчинками.

Інші істоти

Є ще ряд живих істот, чиї почервонілі очі уві сні, можуть щось пророкувати. Ось вони:

 • Бик — пророкує наполегливість у досягненні мети;
 • Птах — обіцяє можливі складнощі в поїздці;
 • Комаха — не варто відмахуватися від дрібних проблем;
 • Казкове тварина — до виконання бажання.
 • Сонник червоні очі, до чого сниться червоні очі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: