Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник червоне пальто, до чого сниться червоне пальто уві сні

Якщо уві сні ви придбали для себе або вам подарували червоне пальто, то не полінуйтеся «поритися» в сонниках,, до чого сниться такий образ. За версією найвідоміших тлумачів сновидінь, верхній одяг уособлює внутрішній світ сновидіння, і чим м’якше тканину, з якої вона пошита, тим складніше людині справлятися з труднощами в реальності.

Червоне пальто по Міллеру

Густав Міллер запевняє, що пальтечко уві сні уособлює впертість сновидіння. Пальтечко було криваво-червоного кольору? Це означає, що впертий характер може привести до неприємних ситуацій.

У той же час, в сонник Міллера є і таке тлумачення сну: якщо ви бачите уві сні, що вам подарували красиве нове напівпальто яскраво-червоного кольору, це може означати спроби друзів «достукатися» до вас, бо ваш розум затьмарює злість або образа на кого-то.

Пальтова тканину

Чимало тлумачень пропонують сонники того,, до чого сниться червоне пальто. Однак, розшифровуючи ці бачення, також акцентуйте увагу на тканини, з якої воно пошито. Ось наприклад:

 • Драп — зіткнетеся з грубістю;
 • Кашемір — під маскою розбещеності ви приховуєте невпевненість;
 • Плащівка — символізує байдужість до всього, що не стосується особисто вас;
 • Хутро або плюш — ви дуже душевна людина, але запальний;
 • Шкіра — ви впевнено йдете до перемоги, чого б це вам не коштувало.
 • Мрія про себе: Від хвороби до любові

  До чого сниться бачити себе в червоному пальто, підкаже сонник міс Хассе. Якщо воно було надіто на голе тіло, то вам варто побоюватися хвороби.

  Наснилося, що ви одягаєте на себе чуже напівпальто кольору крові? В сонник Цвєткова є пара пояснень цьому: або вам знадобитися допомога близьких, або, прислухавшись до чужих порад, ви зробите помилку.

  А ось, бачити себе в дуже довгому зимовому пальто в червоних тонах — ознака того, що ви дуже вразлива людина, що звикла приховувати свої образи під личиною зайвої веселості.

  Любов не знатиме труднощів, якщо червоне напівпальто уві сні вам подарував коханий чоловік.

  Володарка пальтечка — чи не ви? До змін.

  Якщо вам приснилося, що ви побачили гарне червоне пальто на жінці, то постарайтеся згадати, чи були ви знайомі з нею, підказує Східний тлумач. Так, наприклад, верхній одяг, яку ви бачили уві сні на жінці незнайомій вам, обіцяє початок нового етапу в житті. А якщо ви були з нею знайомі, то подібний сюжет може відображати вашу заздрість.

  Що означає мрія, в якій ви вирішили купити темно-червоне пальто подрузі в подарунок? Це знак того, що у вас з цією подружкою напружені відносини. Вам варто поговорити про це, підказує сонник Медеї, інакше це призведе до припинення дружби. Купити їй пальтечко вам порадив спільний друг? Ця людина бажає вашої сварки.

  Неприємності з пальтечко, або Уникайте проблем

  В сонник Ванги є пояснення,, до чого сниться порване червоне пальто. Наснилося, що ви тримаєте його в руках? До втрати грошей. Бути в дірявому одязі уві сні — до нудьги. А якщо наснилося, що ви викидаєте мотлоху — чекайте швидких змін на краще.

  Линяла верхній одяг і діряві чоботи уві сні символізують лицемірство і небажання говорити про себе правду.

  Сонник червоне пальто, до чого сниться червоне пальто уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: