Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник червоне вино, до чого сниться червоне вино уві сні

Приснилося червоне вино символізує романтичні зустрічі і приємне проведення часу. Однак, як від алкоголю буває надмірне сп’яніння, так і в реальному житті, можна пересититися «ванільним настроєм», віщають сонники. Тому не варто недооцінювати мрії про настільки романтичному напої. Згадайте, всі подробиці, побачені уві сні, і ви зможете зрозуміти, до чого він сниться.

Сонник Міллера

На думку даного тлумача, смакувати уві сні червоне вино — символ міцних і надійних відносин, як в родині, так і в дружбі. Так само непогано розбити пляшку «Кіндзмараулі». Таке бачення означає, що вас накриє пристрасть.

А ось, як пояснює сонник,, до чого сниться переливання Кагору з бочки по бутлях: незабаром вам представиться можливість побувати там, де ніколи не бували, але дуже хотіли. Пролити червоне вино уві сні — хороший знак, тому як означає такий сюжет прибуток «через край».

Пити вино — знак, що наближається щастя

Розшифровуючи,, до чого сниться розпивання алкоголю, зокрема червоного вина, починаєш мимоволі погоджуватися з класиком світової поезії, вихваляє цей «божественний нектар».

Якщо жінці наснилося, що вона п’є «Каберне» або «Мерло» в компанії представницького вигляду чоловіка, то дуже скоро вона познайомиться з людиною, чиї зв’язки і знайомства дозволять їй реалізувати всі її найсміливіші задуми. Чоловікові смакувати червоне винце в компанії прекрасної незнайомки — ознака незабутнього романтичного вечора.

А ось, пити уві сні хмільний напій кольору багрянцю на самоті, що жінці, що чоловікові — символ швидкої доленосної зустрічі, радує Східний сонник.

Яке воно на смак

Практично кожне тлумачення сну, в якому ви розпивали червоне вино, обіцяє успіх і радість. Але все ж багато трактування залежать ще й від смаку, запевняють сонники. Отже, винце було:

 • Сухе з легкою кислинкою — до вишуканих розваг;
 • Солодке десертне — до веселощів;
 • Надмірно солодке — до змін;
 • Дуже кисле — ви будете незадоволені собою;
 • Несмачне, немов розбавлене — до розчарування.
 • Винні казуси: Від радості до печалі

  Наснилося, що ви, розпиваючи «червоне ігристе» разом з коханою людиною, випадково розлили його з келиха на сорочку коханого? Дуже скоро обранець доведе щирість почуттів на ділі, радує сонник пастора Лоффа. А якщо ви розлили вино на себе, то доводити доведеться вам.

  Облити уві сні вином з келиха свого недруга, плеснув йому напій в обличчя — ознака примирення з ним. А якщо ви зопалу облили друга, то в реальності, можливо, він на вас ображений.

  До чого сниться розлите на столі червоне вино, пояснить сонник міс Хассе: якщо ви ненароком перевернули келих і вміст розтеклося по скатертини, то в реальності ви зробите якийсь дуже екстравагантний вчинок, який викличе суспільний резонанс. А ось, вино, розлите на підлогу обіцяє неприємності з друзями.

  Винний льох, як символ успіху

  Наснилося, що ви опинилися в винарні, і бачите уздовж стін велика кількість стелажів з пляшками, то вас чекає солідна прибуток. Якщо уві сні ви бачите себе, відкорковувати пляшку, яка містить червоне вино, то це ознака рішучих дій.

  А бачити уві сні дегустацію багаторічного шампанського, налитого з декількох пляшок — знак отримання досвіду, який найкращим чином позначиться на вашій кар’єрі.

  Сонник червоне вино, до чого сниться червоне вино уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: