Сонник червоне вино, до чого сниться червоне вино уві сні

Приснилося червоне вино символізує романтичні зустрічі і приємне проведення часу. Однак, як від алкоголю буває надмірне сп’яніння, так і в реальному житті, можна пересититися «ванільним настроєм», віщають сонники. Тому не варто недооцінювати мрії про настільки романтичному напої. Згадайте, всі подробиці, побачені уві сні, і ви зможете зрозуміти, до чого він сниться.

Сонник Міллера

На думку даного тлумача, смакувати уві сні червоне вино — символ міцних і надійних відносин, як в родині, так і в дружбі. Так само непогано розбити пляшку «Кіндзмараулі». Таке бачення означає, що вас накриє пристрасть.

А ось, як пояснює сонник,, до чого сниться переливання Кагору з бочки по бутлях: незабаром вам представиться можливість побувати там, де ніколи не бували, але дуже хотіли. Пролити червоне вино уві сні — хороший знак, тому як означає такий сюжет прибуток «через край».

Пити вино — знак, що наближається щастя

Розшифровуючи,, до чого сниться розпивання алкоголю, зокрема червоного вина, починаєш мимоволі погоджуватися з класиком світової поезії, вихваляє цей «божественний нектар».

Якщо жінці наснилося, що вона п’є «Каберне» або «Мерло» в компанії представницького вигляду чоловіка, то дуже скоро вона познайомиться з людиною, чиї зв’язки і знайомства дозволять їй реалізувати всі її найсміливіші задуми. Чоловікові смакувати червоне винце в компанії прекрасної незнайомки — ознака незабутнього романтичного вечора.

А ось, пити уві сні хмільний напій кольору багрянцю на самоті, що жінці, що чоловікові — символ швидкої доленосної зустрічі, радує Східний сонник.

Яке воно на смак

Практично кожне тлумачення сну, в якому ви розпивали червоне вино, обіцяє успіх і радість. Але все ж багато трактування залежать ще й від смаку, запевняють сонники. Отже, винце було:

 • Сухе з легкою кислинкою — до вишуканих розваг;
 • Солодке десертне — до веселощів;
 • Надмірно солодке — до змін;
 • Дуже кисле — ви будете незадоволені собою;
 • Несмачне, немов розбавлене — до розчарування.
 • Винні казуси: Від радості до печалі

  Наснилося, що ви, розпиваючи «червоне ігристе» разом з коханою людиною, випадково розлили його з келиха на сорочку коханого? Дуже скоро обранець доведе щирість почуттів на ділі, радує сонник пастора Лоффа. А якщо ви розлили вино на себе, то доводити доведеться вам.

  Облити уві сні вином з келиха свого недруга, плеснув йому напій в обличчя — ознака примирення з ним. А якщо ви зопалу облили друга, то в реальності, можливо, він на вас ображений.

  До чого сниться розлите на столі червоне вино, пояснить сонник міс Хассе: якщо ви ненароком перевернули келих і вміст розтеклося по скатертини, то в реальності ви зробите якийсь дуже екстравагантний вчинок, який викличе суспільний резонанс. А ось, вино, розлите на підлогу обіцяє неприємності з друзями.

  Винний льох, як символ успіху

  Наснилося, що ви опинилися в винарні, і бачите уздовж стін велика кількість стелажів з пляшками, то вас чекає солідна прибуток. Якщо уві сні ви бачите себе, відкорковувати пляшку, яка містить червоне вино, то це ознака рішучих дій.

  А бачити уві сні дегустацію багаторічного шампанського, налитого з декількох пляшок — знак отримання досвіду, який найкращим чином позначиться на вашій кар’єрі.

  Сонник червоне вино, до чого сниться червоне вино уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: