Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник червона троянда, до чого сниться червона троянда уві сні

Червоні троянди в нашій свідомості стійко асоціюються з палкими почуттями, пристрастю. Коли їх бачать уві сні, душа тріпоче в очікуванні змін: до чого вони можуть снитися, як і до нових любовних переживань? А що кажуть про це сонники?

Тлумачі сновидінь виявляють рідкісну єдність у трактуванні цього яскравого символу, але від їх увагою не вислизають деталі і подробиці, які можуть повністю змінити погляд на прийдешні події.

Відтінки кольору

Ніхто з тих, кому наснилися ці чудові квіти, не встоїть перед спокусою дізнатися, до чого вони сняться саме йому, чи справді це знак змін в особистому житті, наскільки він сприятливий.

Величезне значення для тлумачення має забарвлення пелюсток троянд, по сонником Ванги — символу невинності і відданого кохання. Червоні-втілення полум’яних, фатальних почуттів.

Якщо приснилися рожеві і червоні троянди — це знак того, що зароджуються романтичні стосунки будуть стрімко розвиватися і затягнуть у вир солодкої і болісної пристрасті. Нехай навіть серце вільне, тоді запам’ятайте чарівного знайомця, який був присутній у сні — саме з ним можна пов’язувати інтригуючі передбачення.

Білі і червоні троянди в якійсь мірі антагоністи — одні уособлюють невинність, інші — порочну пристрасть, до чого вони сняться разом? Пророцтва сонників викликають заздрість до того, хто побачив уві сні це біле й червоне пишність, його чекає абсолютна духовна і фізична гармонія у відносинах, яка зв’яже з коханою людиною на довгі роки.

Букет

Хто не мріяв отримати в подарунок оберемок троянд? Навіть уві сні це викликає бурю емоцій і символізує появу відданого шанувальника. Таке сновидіння — предчувствіе пропозиції руки і серця, якому судилося збутися.

Однак того, хто уві сні бере букет в руки, корисно знати,, до чого сниться боляче вколотися про шипи — наяву залицяння і обіцянки будуть нещирими, переслідують лише спокуса. Сонник Ванги стверджує, що це нагадування про колишні гріхи, які не вдасться зберегти в таємниці.

Згідно сонником Для всієї сім’ї, збирати букет — до романтичного побачення, а чоловікові купувати його уві сні — до сварки з коханою.

Великий букет — знак взаємності почуттів. Одиноким він дає надію. Якщо приснився тим, хто замужем або одружений, їх чекає сплеск емоцій, новий рівень насолод в інтимній сфері.

Приймати або дарувати

Важливо, яка роль відведена уві сні сновидцу. За сонником Фрейда, якщо наснилося, що жінка дарує червоні троянди, це свідчить про її сміливості в відносини, умінні приносити задоволення. Щоб зрозуміти,, до чого сниться приймати їх в подарунок, треба звернути увагу, від кого він — саме з цією людиною зав’яжеться новий роман.

Чоловік, якому піднесли червоні квіти, має наяву таємну шанувальниці, самому дарувати їх означає готовність стати розсудливим, розпрощатися з холостяцьким життям.

Світлі передчуття виходять від свіжих, пахучих квітів. Увядающие, підсохлі пелюстки пророкують втома, проблеми зі здоров’ям.

Існують і меркантильні тлумачення. Сімейний сонник пророкує прибуток тим, кому подарували квіти — будь-які, крім червоних. Червоні троянди застерігають від угоди, який би перспективною вона не здавалася — крім збитків і проблем від неї нічого чекати не доводиться.

Два бутона у вазі

Поставити уві сні червоні троянди у вазу — для жінки означає невгамоване бажання, це символ жіночого єства. Однак сонники застерігають від необачних кроків: майбутнє побачення ризиковано і може завдати шкоди репутації. Східний сонник говорить, що незабаром у дами з’явиться можливість оточити себе сімейними радощами і затишком.

Наснилися два червоних бутона — сновидицей побачила символ жіночності та перемоги над самотністю. Штучні бутони, якими б витонченими уві сні не здавалися, не мають позитивного тлумачення. Якщо тримали їх в руках або ставили у вазу, наяву слід берегти здоров’я і не дозволяти собі впадати в зневіру.

Сонник червона троянда, до чого сниться червона троянда уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: