Сонник червона спідниця, до чого сниться червона спідниця уві сні

До чого сниться червона спідниця? Такий колір уві сні, як і наяву, символізує пристрасть, тому бачення віщує нове знайомство, флірт або навіть бурхливий роман. Але сонник іноді попереджає: слід змінити своє зухвала поведінка, а також не піддаватися емоціям.

Інтимна сфера

Приснилося бачення для чоловіка і жінки трактується по-різному. Оскільки червоний колір уособлює пристрасть і лідерство, сновидіння сигналізує: жінці не вистачає сильного темпераментного партнера.

Сюжет уві сні також може вказувати: жінка хоче спробувати в інтимі щось нове, але поки побоюється.

До чого сниться чоловікові червона спідниця? Сонник дає цілком певне тлумачення: сновидец пристрасно бажає володіти жінкою. Так чому б не спробувати домогтися об’єкта своєї пристрасті? Тільки врахуйте: неромантичним слова «хочу тебе» — не зовсім те, що мріє почути дівчина.

Має бути важлива подія

Наснилася червона спідниця з білим горошком? Наяву належить веселий вечір з компанією хороших приятелів і позитивні емоції.

Іноді бачення уві сні про спідничці такого кольору обіцяє сновидицей важлива подія не тільки на любовному фронті, а й інших областях. Незабаром відбудеться щось приємне, неординарне, яскраве.

Якщо вона була красива, з розрізом, а ви себе відчували комфортно, без ніяковості — по сонником, незабаром здійсняться давні плани. Також вдалими виявляться нові проекти.

Поведінка слід дещо підкоригувати

Наснилося, ніби одягнені в червону спідницю і строгу білу блузку? Сновидіння як би подає сигнал: потрібно поводитися дещо скромніше, а то робите не дуже приємне враження на оточуючих.

Міряти її уві сні означає: у сновідіци дуже непоганий вибір — є кілька шанувальників. Однак не варто занадто вередувати, інакше вона ризикує залишитися одна.

Складнощі взаємин

До чого сниться дуже довга червона спідниця, яка ускладнює руху при ходьбі? Сонник пояснює: у вас складні, обтяжливі або заплутані стосунки, з якими складно закінчити.

Носити уві сні довгу вказує: ви чекаєте повернення коханої людини і не надаєте значення тих знаків уваги, якими вас обсипають інші шанувальники.

Яка вона?

Тлумачення сну залежить від того, якою вона була:

 • Довга — ви соромитеся своєї чуттєвості, прикриваючись маскою доброчесності;
 • Середньої довжини — інтимне життя вас влаштовує, але можна привнести щось новеньке;
 • Міні — приховані сексуальні фантазії;
 • Дуже коротка — вами зараз керують емоції, тому будьте обережнішими.
 • Сонник Міллера: вабить заборонений плід

  Бачити себе в короткій спідниці, ледве-ледве прикриває попу, означає: заборонений плід наполегливо вабить, представляючись привабливим і солодким. У глибині душі ви вже хочете його покуштувати.

  Романтичну пригоду, пристрасний роман

  Крім того, якщо наснилося бачити себе в короткій червоній спідниці, значить, має бути дуже палка, але недовга пристрасть.

  До чого сниться бачити себе в більш довгій спідниці? Згідно сонником, чекає знайомство, а почався іскрометний флірт виявиться прелюдією до подальшого пристрасному роману.

  Йти в неї уві сні, залучаючи зацікавлені, захоплені погляди чоловіків — попереду приємне романтичну пригоду.

  Сонник червона спідниця, до чого сниться червона спідниця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: