Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник червона помада, до чого сниться червона помада уві сні

Червона помада уві сні, на думку сонника, досить різноманітний символ. Вона уособлює пристрасть, святковий настрій, свідчить про фальші і награність. До чого ще сниться це декоративний засіб?

Пояснення Міллера

Міллер упевнений, що червона помада — ознака фальшивих, нещирих почуттів. Бачити знайому особистість з нафарбованими губами, означає, що слова і дії персонажа не варто сприймати серйозно. Якщо наснилася незнайома особа, значить, хтось своїми діями хоче відвернути сновидіння від важливих справ.

Романтика або невірність?

Новий сонник віщує таємне романтичне побачення з одруженим чоловіком, пояснюючи,, до чого сниться фарбувати губи червоним кольором перед дзеркалом.

Одруженого чоловіка, бачити уві сні незнайому панночку з яскраво нафарбованими устами, Загальний сонник обіцяє романтичне побачення з цікавою молодою персоною.

Пожвавлення сексуальних відносин пророкує снотолкователь Закоханих, тлумачачи,, до чого сниться кохана з нафарбованими губами.

Купувати уві сні косметику в магазині, обіцяє знайомство з цікавим і привабливим чоловіком.

На що ви готові погодитися?

Дівчатам, яким уві сні, стоячи перед дзеркалом довелося яркокрасіть губи червоною помадою, сонник від А до Я пророкує інтимні пропозиції від чоловіка, здатного позитивним чином вплинути на просування сновідіци по кар’єрних сходах, забезпечити матеріальне благополуччя.

Бережіться власних вад

Сучасний сонник застерігає про можливість постраждати від власної нещирості, роз’яснюючи,, до чого сниться фарбувати уста губною помадою яскравим кольором. Розберіться зі своїми почуттями і мотивами, перш ніж зважитеся продовжувати гру.

Наснилося, що купували губної бальзам? Перестаньте бути дріб’язковим і чіплятися до другої половинки, інакше взаємини помітно погіршуватися.

Проявіть турботу про близьких

Молода людина, якій наснилося придбання червоної помади, снотолкователь радить проявити підтримку і увагу своєю коханою. Оточіть свою обраницю турботою, інакше вона вас покине.

Остерігайтеся обману

Наснилося, що в опонента, з яким ви ведете розмову, уста нафарбовані червоною помадою, означає, що наяву цей персонаж нахабно обманює вас, переслідуючи особисті інтереси.

Поцілунок дівчини з помітним мейкапом уві сні, віщує про нещирість, меркантильності і брехливої ​​грі особи, яка претендує на роль дружини або коханки.

У чому ви маєте потребу?

Жіночий сонник, сновидіння, в якому панянка наводить яскравий марафет, уособлює з бажанням виділитися, привернути до себе увагу. Іноді, подібна картинка вказує на невпевненість у своїй зовнішній привабливості, прагненні змінити свою зовнішність, наслідувати комусь.

Побачити себе в короткому червоному платті уві сні, підказує про те, що підсвідомо, ви хочете змінити свої сексуальні відносини, внести в них новизну. Спробуйте сказати про це партнеру, можливо, він зрозуміє, як урізноманітнити інтимне життя.

Подробиці

Універсальний сонник тлумачення сну про губнушке пов’язує з її видом, місцезнаходженням і станом флакончика. так:

 • Бачити рідкий блиск — обіцяє неприємності;
 • Роздавлений флакон губнушкі — до перемоги над власними комплексами;
 • Лежить в косметичці — передрікає приємне знайомство;
 • Стоїть на поличці — пророкує побачення;
 • Знаходиться на вітрині магазину — до нерозуміння між подружжям;
 • Червона помада з неприємним ароматом — застерігає від випадкових зв’язків.
 • Сонник червона помада, до чого сниться червона помада уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: