Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чайна ложка, до чого сниться чайна ложка уві сні

На перший погляд, чайна ложка уві сні — знак малозначний, що не несе важливої ​​смислового навантаження. Однак сонник пророкує важливі події, тлумачачи,, до чого сниться цей столовий прилад. Цей предмет уві сні є показником благополуччя сплячої персони і взаємин з оточуючими.

Про що тлумачить Міллер?

Бачити чайну ложку уві сні, на думку психолога, означає радість і задоволення в домашніх справах. Наснилося багато цих предметів, значить, в реальності, сновідящій супроводжує в усьому успіх і удача. Людям, які крадуть їх, Міллер радить перестати чіплятися до близьких людей.

Дрібниці принесуть достаток

Знайти уві сні столовий прилад, означає здатність сплячої особи радіти малому. Сонник Хассе нагадує, що самовіддано працюючи, ви обов’язково досягнете успіху, пояснюючи,, до чого сниться багато чайних ложок.

Людям, яким довелося знайти багато срібних ложечок, медіум сповіщає вдалий поворот долі.

Не піддавайтеся негативу!

Езотерісечкій снотолкователь впевнено заявляє, що приснився прилад сповіщає конфлікти, до яких приведуть дріб’язковість і склочность оточуючих. Постарайтеся не звертати уваги на нападки, інакше склоки приведуть до емоційного виснаження.

Дарувати їх комусь, говорить про бажання сновідящего налагодити взаємини з персонажем.

Сім разів відміряй….

Новітній сонник говорить про здатність сновідящего зробити легковажні, підлі вчинки, пояснюючи,, до чого сниться дарувати чайну ложку. Наснилося, що подарунком стали золоті ложечки, значить, за версією Езопа, в реальності зробите непотрібну, але дуже дорогу покупку.

Подробиці; матеріал і стан

Сонник від А до Я дотримується думки, що тлумачення сну, слід здійснювати виходячи зі стану і матеріалу приснився предмета:

 • Срібна — отримаєте запрошення на великий захід;
 • Золота — свідчить про заступництво значущою персони;
 • Позолочена — сповіщає про розчарування в близьких, рідних людей;
 • Дерев’яна — віщує проблеми з шлунково-кишковим трактом;
 • Дірява — пророкує розгубленість сновидіння в нестандартній ситуації;
 • Зламана — сумна подія стане першим кроком до благополуччя.
 • Проявіть пильність!

  Сучасний суміщений сонник радить бути обачними, роз’яснюючи,, до чого сниться втратити ложечку. Велика ймовірність стати жертвою безсовісних людей і шахраїв, здатних залишити вас без копійки грошей.

  Бачити, що заважаєте чайною ложкою чай в склянці, сповіщає про важкі часи, які потрібно пройти, зчепивши зуби.

  Один єдиний

  Дівчині, бачити дві чайні ложки, за версією Універсального сучасного сонника, вказує на любовну ідилію і романтичні взаємини з другою половинкою. Снотолкователь запевняє, що людина, яка знаходиться поруч з сновидицей — той один-єдиний, якого так довго чекала панянка.

  Але якщо уві сні, що спить персони довелося вибирати одну ложку з двох, то, як стверджує тлумач, наяву доведеться робити вибір між двома поклонників. Прислухайтеся до своїх відчуттів — радить чаклунка Медея.

  Сонник чайна ложка, до чого сниться чайна ложка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: