Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чайка, до чого сниться чайка уві сні

Оскільки чайка за прикметами — вісниця біди, її присутність уві сні часто попереджає про неприємності. Сонник підкреслює: необхідно зібрати всю мужність, щоб з честю витримати випробування. Проявивши свої найкращі якості, можна успішно протистояти примхам долі. Зрозуміти,, до чого сниться такий символ, нескладно, пригадавши всі деталі бачення.

Неприємності обійдуть стороною

Бачити уві сні зграйку білих чайок на море, що кружляють з спійманої рибою — сплячий стане свідком вельми неприємних подій. Вони будуть сильно його турбувати, проте не торкнуться його, обійдуть стороною.

Наснилося чайка літає високо в небі? Сюжет віщує отримання неприємну новину, яка не відіб’ється на житті сновидіння. Літає низько — це повідомлення його зачепить. Коли вона уві сні клює його — неприємна звістка дуже погіршить існування сплячого.

Значення за сонником Міллера

Такі птахи віщують бізнес-відносини зі скупими партнерами, які можуть повести себе непорядно. Слід бути напоготові, ведучи спільні справи.

Наснилися мертві? Це сновидіння обіцяє тривалу розлуку з друзями.

Приділіть собі більше уваги

Бачення про чайці часто є передвістям неприємностей, хвороб. Після такого сюжету уві сні слід звернути пильну увагу на обставини свого життя, оточуючих людей, постаратися поліпшити те, що можна.

До чого сниться, ніби ці птахи нападають на вас? Сонник вказує: ви переживаєте психічну перевантаження, можливий навіть душевний розлад. Розслабтеся, приведіть в порядок думки, емоції.

Якщо вона клює когось із знайомих, родичів — наяву можете захворіти, побережіть здоров’я.

Попередження

Наснилося, як чайка літає прямо над головою? Сонник попереджає: вам загрожує якась небезпека, поводьтеся обережніше.

Якщо чайка клює у вас з рук їжу — слід бути насторожі, оскільки нечесна людина, з яким маєте справу, може обдурити.

До чого сниться біла чайка, кружляється над купою сміття? Ви запланували кілька проектів, але потрібно від них відмовитися, оскільки вони принесуть лише безліч проблем.

Ділова сфера

Іноді сонники називають її символом успіху в бізнесі, особливо якщо зловити, тримати в руках. Справи, які загрожують провалом, налагодяться, а можливо, виявляться вдалими.

Бачити її уві сні багатого чоловіка — його справи підуть погано. Бідному — до поліпшення матеріального становища.

Тлумачення сну про чайці сприятливо, коли вона годується рибою: це обіцяє багатство, успіх, прибуток. Однак якщо сплячий годував її з рук, його очікують неприємності.

Сприятливі ознаки

Східні сонники вважають чайку, що сіла уві сні перед людиною, вісницею радісних новин. А сидить на руці, голові, плечах, уособлює добрі або злі вчинки. Біла — хороші, чорна — погані.

До чого сниться самому бути чайкою, вільно летіти? Подібний образ уособлює дію, вільний потенціал, сприятливу ситуацію, яку сплячий, проявивши рішучість, може обернути собі на користь.

Наснилася ця птиця, неспішно летить в небі? Згідно сонником, такий символ обіцяє удачу в справах. Настав сприятливий момент для втілення добре продуманих проектів.

Дівчині бачити на море цього птаха, що летить — віщує світле почуття, яке відчувається до неї коханим.

Сонник чайка, до чого сниться чайка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: