Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бик з рогами, до чого сниться бик з рогами уві сні

Приснився бик з рогами? Уві сні це відображення вмілого господарювання і справ. Крім того образ символізує материнство, родючість і агресію. До чого сниться ця тварина найчастіше? Сонник розповість про всі випадки.

Думка Міллера

Якщо уві сні трапилося бачити вгодованого бугая з великими Рожище, то містер Міллер стверджує, що одного разу ви станете загальновизнаним лідером.

Ворог або гідний чоловік?

Привиділися породисті бички з великими Рожище? Молодому хлопцеві бачення обіцяє вигідну партію з заможної дівчиною, дамам сонник обіцяє гідного чоловіка.

До чого ще сниться бик з великими рогами? Якщо вам вдалося бачити на них кров, то займете керівну посаду. Це також вказівку на безжального ворога.

До грошей і щастя

До чого сниться білий бик з рогами? Сонник пророкує безмежне сімейне щастя і взаєморозуміння в відносинах.

Приснився білий буйвол? Чекайте надходження великих грошей. Сімейним людям білий бичок може з’явитися в знак майбутнього батьківства і материнства.

Будьте обережні!

Що уві сні означає чорний буйвол? Це явний знак небезпеки. Можливо, у вас з’явиться серйозний противник або конкурент.

Якщо приснився не один чорний бугай, а ціле стадо, то вам гарантовано забезпечене і щасливе подружжя.

Іноді чорний бик з рогами знаменує вигоду, яку можна отримати від якогось доручення.

Продумуйте дії!

До чого сниться, що бик з рогами нападає? На жаль, сонник вважає, що вам уготована серйозна хвороба. Уві сні це також натяк на жорстку конкуренцію або активацію заздрісників, які розпускають злісні плітки.

Наснилося, що нападає рогата буйвол? Вам доведеться поплатитися за власну необачність і безрозсудність. Це ж вказівка ​​на знайомство з впливовою людиною, здатним надати неоціненну послугу.

Бережіться!

Якщо уві сні за вами женеться бик з рогами, то радійте! Скоро несподівано отримаєте спадщину.

Довелось тікати від розлюченої тварини? Є ймовірність, що ви станете жертвою сексуального переслідування.

Нападаючий бик попереджає, що ви ризикуєте постраждати від власних негативних емоцій. Сонник радить бути стриманішим і спокійніше.

Слава або інтриги?

Приснився нападник на тореадора бик з рогами? Почуття і відносини стануть більш яскравими і полум’яними.

Якщо ж уві сні бик підняв на роги, то в майбутньому станете знаменитою людиною.

Бачення може також символізувати інтриги колег і можливу зміну роботи.

До щасливого шлюбу!

До чого сниться бик з рогами жінці? Спочатку це вказівка ​​на людину, яка народилася під певним знаком або ж має впізнавані риси в характері.

У будь-якому випадку, якщо жінці з’явився бичок, то вона прийме пропозицію про заміжжя і буде щаслива в шлюбі.

Чудеса!

До чого сниться бугай тільки з одним рогом? Сонник впевнений, що вас чекає подія, яка стане справжнім дивом і принесе багато хорошого. Особливо актуально тлумачення сну, якщо тварина світлої масті.

Бачити уві сні тварина з одним ріжком буквально означає, що вам змінить кохана людина. Якщо з’явився однорогий, то вам доведеться чимало потрудитися, щоб домогтися конкретної мети.

Перемога або обман?

Приснився бик зовсім без кістяних наростів? Сонник вважає це сновидіння сприятливим. Воно гарантує перемогу в будь-якому протистоянні.

Бачити ж худобу зовсім без голови — куди гірше. Це вірна ознака підступного обману, який позбавить вас всього.

Щоб скласти більш повне тлумачення, сонник радить врахувати дії, які ви можливо виробляли уві сні.

 • Брати за роги — необхідно терпіти.
 • Взяти — уникнете небезпеки.
 • Тримати — проявіть обережність при укладанні угод.
 • Зламати — до перемоги над ворогами обставинами.
 • Нагадування сонника

  Але пам’ятайте, що уві сні бик з рогами це символ агресії і сили. Сонник підозрює, що поруч з вами знаходиться людина, здатна на божевільні вчинки і часто пригнічує оточуючих своєю величезною волею.

  Якщо це один або чоловік, то ви отримаєте захист і опору. Якщо ж ворог, то чекає серйозне протистояння, в якому ви, на жаль, можете опинитися в числі переможених.

  Сонник бик з рогами, до чого сниться бик з рогами уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: