Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бик нападає, до чого сниться бик нападає уві сні

Підказки, які ми бачимо в снах не завжди однозначні. Наприклад, чорний бик символізує вихід на лідерські позиції. Успіх, високе положення в суспільстві він обіцяє в тому випадку, якщо приснився пасеться на зеленому і соковитому лузі. А ось, до чого сниться сон, в якому агресивно бик нападає, знають не всі. Сучасні сонники трактують побачене по-різному. Залежить тлумачення від багатьох нюансів, які рекомендується згадати при розшифровці сну.

Для жінки

Бачити добре вгодованого бика з величезними рогами для жінки — відмінний знак. Згідно сонником Міллера ви зустрінете людину, що займає в суспільстві високе положення. Новий роман стане бурхливим, матиме безліч позитивних наслідків.

За трактуванням Фрейда, коли уві сні нападає бик, наяву з’являється новий сексуальний партнер. Нарешті ви зустрінете саме свого чоловіка, від якого захочете мати дітей. Чим агресивніше, могутніше тварина в сновидінні, тим привабливіше виявиться обранець наяву.

До чого сниться розлючений бик, що б’є перед вами копитом, зрозуміти можна по своїх відчуттів. Якщо намагалися приборкати буйвола — значить, новий партнер розпестять вас своєю увагою, доб’ється прихильності. Найчастіше такі сновидіння призводять до довгоочікуваного шлюбу, швидкому поповненню сімейства.

Для чоловіка

Напористий і цілеспрямований бик з рогами нападає уві сні? Це є показником хорошої фізичної форми того, кому він приснився. Ваша енергетика знаходиться на піку — прийшов час приймати доленосні рішення.

Страхітливий вигляд буйвола говорить про те, що в реальному житті доведеться сильно ризикувати. Виявляючи завзятість у справі, намагайтеся не переходити на лють, конфлікти і суперечки — цим ви можете все зіпсувати.

Приснився втомлений або слабкий бичок, який продовжує нападати? Відповідно до сонником Нострадамуса будьте готові зробити тривалу перерву в справах — вам пора відпочити і накопичити сили.

Чорний бик нападає

Тварина темного кольору з рогами сниться зазвичай до отримання солідної пропозиції, від якого не зможете відмовитися. Сонник Ванги пророкує швидке кар’єрне зростання, політичну популярність того, кому він приснився.

Крім суспільного визнання, сновидіння, в якому чорний бик нападає, трактується сучасними сонниками як знак процвітання. Фінансові вклади принесуть чималий прибуток, особливо, якщо бик здався вгодованим, мав здорову шерсть.

Без рогів

Безрогий бичок зазвичай сниться тим, хто не задоволений своїм сексуальним життям. Його нападу — це ваші мрії про більш гідному партнері. Настав час вибору — ви дозріли до серйозних стосунків.

Езотеричні сонники трактують агресію безрогих буйволів уві сні як застереження. Будьте уважні, є ризик стати жертвою ґвалтівника.

На арені

Бій на арені, де бик нападає — показник вашого переваги над суперниками. Наснилося, що тварина намагається вас ударить? Будьте готові до лавини пліток і чуток в свою адресу.

Щоб зрозуміти,, до чого сниться поєдинок, варто згадати, які почуття він викликав. Відчуття страху уві сні може привести до несподіваного захворювання. А почуття власної переваги обіцяє перемогу у важливому заході.

Крім того, холостим чоловікам сонники віщують зустріч з багатою нареченою, вдале одруження на милою, відданою жінці.

Сонник бик нападає, до чого сниться бик нападає уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: