Сонник бути щасливим, до чого сниться бути щасливим уві сні

Психологи стверджують, що сни це відображення нашого емоційного стану. І сприймаються двояко. Наприклад, як же нам трактує сонник бути щасливим? Це може означати, що в нашому житті відбуваються приємні події, які ми з радістю готові переживати уві сні. Це може бути особистісний або професійне зростання, або виникла недавно любов і дружба.

Інша ж версія — абсолютно протилежна. І позначає, що наш організм настільки втомився від звалилися на вас неприємностей і турбот, що задоволення і щастя отримує уві сні.

Так само сонник бути щасливим говорить нам про те, що ми не готові прийняти навколишнє нас реальність. В реальному житті ви можете відчувати певні страхи і почуття тривоги. Але яким би не було ваше становище наяву, бути щасливим уві сні корисно, адже в цей час організм виробляє серотонін (його ще називають «Гармонія щастя»).

За іншими ж повір’ями уві сні ми отримуємо певні знаки, які попереджають нас про подальші події майбутнього. Наприклад, по народному сонником — бути щасливим уві сні, означає, що незабаром низка неприємних подій обрушиться на вашу голову, але ви гідністю вийдіть із ситуації.

До чого сниться бути щасливим в інших сонниках

За Сонник Цветкова — бути щасливим уві сні не до добра.

А ось,, до чого сниться бути щасливим в сонник Міллера? Передбачається, що це дуже хороший знак. І позначає, що скоро збудуться всі ваші сміливі мрії і найближча життя забарвиться позитивом. Також, якщо уві сні ви домагалися щастя, то наяву незабаром зробите вчинок, про який будете дуже шкодувати.

Зверніть пильну увагу хто або що вас оточувало уві сні. Яка людина або подія змусила вас відчути себе щасливим? Наприклад, відчуття небувалого щастя може принести політ уві сні. Так, ви дізнаєтеся,, до чого сниться бути щасливим в сонник Фрейда. І це означає, що ваша сексуальність наяву приносить вам задоволення. Якщо ж стан щастя уві сні вам дарує закоханість, то наяву вас чекають щасливі часи.

Засинаючи, думайте про хороше, і частинка небувалого щастя прийде в ваш сон. Проаналізувавши свої сновидіння, ви може бути, зможете зрозуміти як бути щасливим у реальному житті.

Сонник бути щасливим, до чого сниться бути щасливим уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: