Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник буря, до чого сниться буря уві сні

Багато сонники надають бурі, яку побачив уві сні, значення «небезпека». Часто можна також знайти тлумачення про те, що неприємності благополучно закінчаться. Сновидінню ж потрібно проявити твердість характеру, щоб протистояти неприємностей. Іноді пояснення,, до чого сниться такий символ, буває вельми сприятливим.

Не лякайтеся, все буде добре

Бачити уві сні бурю — вам належить складне випробування, але ви зможете його подолати і добитися успіху. Якщо вона поступово вщухає — нещастя закінчаться, пройдуть безслідно.

До чого сниться буря на морі? Сонник вказує: людині доведеться похвилюватися через обставини, що склалися. Однак, на щастя, все завершиться благополучно.

Буря на морі — хороший знак. Сновидіння очікує похвала начальства, можливий навіть кар’єрний ріст. Також це віщує добрий стосунок оточуючих.

Приділіть більше уваги відносинам

До чого сниться сховатися в укриття і спостерігати ураган з боку? Сонник пояснює: отримаєте чиєсь довіру, знайдете душевний спокій.

Насувається уві сні буран обіцяє невдалі любовні справи, тривалу сварку з коханою людиною, наступний внутрішній розлад, страждання. Якщо стихія вщухає — засмучення будуть не настільки важкими.

Приснилася морська буря? Це означає: наяву сплячому завдасть образу обличчя, від якого він найменше цього чекав. Потрібно вирішити: пробачити чи кривдника або ж припинити з ним будь-яке спілкування.

Дівчині побачити уві сні, ніби за вікном вирує сильний вітер, навіть ураган — до майбутніх неприємностей в любові.

Приготуйтеся до випробувань

Наснилася пилова буря? Сновидіння обіцяє погіршення життя сновидіння. Від його поведінки залежить, як розвиватимуться події далі. Можна змиритися, вважаючи себе невдахою, але можна поборотися, довівши: це далеко не так.

До чого сниться потрапити в сильну бурю? Сонник сповіщає: можуть початися проблеми по роботі. Постарайтеся уникати конфліктів, особливо з начальством, будьте відповідальні — і все поступово налагодиться.

Тікати уві сні від неї — отримати неприємні звістки. Можливо зіткнення з сильним ворогом — мобілізуйте свої сили.

Пилова — відбудеться багато дрібних неприємностей, що викликають незадоволення. Постарайтеся не піддаватися їх негативного впливу, бути вище цих дрібниць.

Можливі зміни

Якщо приснилося, ніби ураган затягнув вас в епіцентр — відбудеться різка життєва зміна внаслідок незвичайних обставин або сильної пристрасті.

Бачити уві сні шторм — означає: сновидіння долають внутрішні конфлікти, протиріччя. Можливо, він займається не тією справою, якою хотів, тому бажає радикально змінити своє життя.

До чого сниться буря з дощем і грозою? Сплячому потрібно зважитися зробити якісь дії у взаєминах з близькими або бізнесі. Сонник також підкреслює: у людини відбувається більше серйозних змін, ніж він хотів би.

Незвичайна буря уві сні: курна, чорна, сніжна або з дощем, що змітає все, знаменує глобальні зміни. Завершується певний етап вашого життя, внутрішнього розвитку, можливий стрибок при пізнанні світу, внаслідок чого побачите його абсолютно по-іншому.

Проявіть обережність у справах

Наснилося сніжна буря, за сонником, попереджає: виникнуть непередбачені обставини, які негативно вплинуть на ваші справи. Слід проявити граничну обережність, щоб вийти з ситуації, зазнавши мінімальної шкоди.

Сонник Міллера дає таке пояснення урагану або сніжної бурі уві сні: чекають великі втрати, плани зазнають краху. Треба бути обережніше: краще відмовитися від розпочатого підприємства, навіть якщо витрачені гроші і час.

Наснилося, як при піщаної бурі в пустелі на вас насувається пісочна стіна? Сонник сповіщає: можливі невдачі на терені бізнесу, судовий процес.

Сонник буря, до чого сниться буря уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: