Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бурхлива річка, до чого сниться бурхлива річка уві сні

Бурхлива річка, побачена уві сні, є відображенням хвилюючого життєвого етапу. Це період, коли життя «б’є ключем»: нерви натягнуті, почуття загострені, а події змінюють один одного з величезною швидкістю. Але, як і всі символи, приснився річка, швидко несе свої води, щось, та й обіцяє. Всім бажаючим це дізнатися, сонники пропонують свої пояснення,, до чого сниться подібне.

Сонник Міллера

За версією сонника Міллера, якщо вам приснилася бурхлива річка, перегородивши вам шлях, то це означає, що ви зіткнетеся з сварливі особистостями, які втягнутий вас в суперечку. Але якщо ви успішно подолали цю перешкоду уві сні, то і в реальності, зумієте виплутатися з конфлікту.

Короткі тлумачення

Наснилася бурхлива річка? До чого сниться подібне, сонники підкажуть без праці. А ось, на що вам слід звернути особливу увагу, так це на те, що ви робили біля неї.

 • Намагалися перейти річку вбрід — до рішучих вчинків.
 • Бачите, що впали — потрапите в незручну ситуацію.
 • Захоплювалися швидким потоком — прийдете на виручку одного.
 • Перепливали на човні, опираючись до бурхливого потоку — ви зумієте досягти бажаного.
 • Потрапити в стромовину, або Дрібних неприємностей не буває…

  Плисти в бурхливій річці і тонути — не найкраще сновидіння, погодьтеся. Сонник пастора Лоффа пояснює, що подібні сюжети означають підказки згори: звертайте увагу на проблеми і вчасно їх вирішуйте.

  Уві сні ви потрапили в стромовину, проте вирішили не чинити опір і плисти за течією? До чого це сниться, цікавить? Тоді зверніться за допомогою до сонником Мандрівника. Тлумачення сну, яке він пропонує, дуже точно описує реалії: якщо уві сні ви пливли в швидких водах річки, навіть не думаючи противиться потоку, то це означає ваше невміння або небажання бути «господарем» своєї долі.

  Небезпечне захоплення — знак безстрашності і оптимізму

  Бачити уві сні, що ви займаєтеся рафтингом і сплавляєтеся по гірській бурхливій річці — це знак того, що вам не відомий страх. Але при цьому, ви — людина розумна, ніколи не ризикує без впевненості у власних силах.

  Уві сні ви пояснювали новачкам, які небезпеки в собі таїть гірська річка? Ви досягнете поваги в колективі. А якщо наснилося, що сплав по гірській річці був перерваний перегородили русло колодою, то якісь обставини «спробують» вас налякати неможливістю реалізації планів, але ваш оптимізм допоможе вам подолати всі перешкоди, радує Місячний сонник.

  Міст, як символ нового життя

  Якщо ви спантеличені питанням,, до чого сниться місток через стромовину, то пригадайте, чи не була брудною водиця, поточна під ним. Якщо ви бачите, що вона брудна і каламутна, то вам випаде можливість зміцнити свій авторитет, спростувавши плітки про колегу. Брудна вода мчала з шаленою швидкістю, так, що бризки потрапляли вам в обличчя і на одяг? Виправдовуватися доведеться самому.

  А ось, якщо бурхлива річка з чистою водою викликала у вас захоплення, то зміни, які увійдуть в життя, будуть мати позитивний забарвлення. Головне — не упустити момент. А ще переходити по мосту річку з чистою водою — це символ нових починань, які будуть мати успіх.

  Сонник бурхлива річка, до чого сниться бурхлива річка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: