Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бурундук, до чого сниться бурундук уві сні

Уві сні приснився бурундук? Сонник радить запастися терпінням і зібратися з силами. Попереду — не самий благополучний період в житті. До чого ще сниться цей кумедний звірок? Вірну розшифровку підкажуть деталі.

За Міллеру

Якщо уві сні довелося бачити бурундука, то містер Міллер рекомендує підготуватися до візиту добрих друзів. Це також вказівку на успішний хід поточного справи.

Розшифровка по днях

До чого ще сниться бурундук? Сонник стверджує, що тлумачення сну залежить від дня тижня, в який він приснився.

 • У ніч на вівторок — до самовідданої вчинку і повазі.
 • На середу — до поліпшення фінансового становища.
 • На четвер — до поїздки або походу.
 • На п’ятницю — важку проблему доведеться вирішувати самостійно.
 • На суботу — до вигідну угоду і прибутку.
 • На неділю — до домашніх турбот.
 • Ваш вибір?

  На думку сонника уві сні бурундук знаменує вибір, який доведеться зробити між двома шанувальниками або партнерами. Ціле бурундучье сімейство може приснитися до несподіваних клопотам, пов’язаних з дітьми.

  Якщо звір тікає, то це означає, що скоро відбудеться низка неприємних подій. А ось тримати білку в руках буквально означає, що ви зумієте «приручити» сильного ворога.

  До новин

  До чого ще сниться бурундук в руках? Для чоловіка це бачення означає, що він познайомиться з дуже вітряної і безтурботним особливої.

  Гладити його уві сні — до сімейних радощів, годувати — до набуття надійного друга. Якщо ж сталося бачити, як білка сама стрибнула в руки, то чекайте приємних новин або отримання корисної інформації.

  Запасайтеся!

  Приснився бурундук, гризучий горішки? Сонник вважає, що в будинку настане благоденство і спокій. Бачити, як білка тягне горіхи — до необхідності економно планувати господарство і зробити запаси.

  До чого сниться бурундук з великим горіхом в лапах? Це знамення того, що вам належить пройти доленосне випробування на міцність. Швидше за все, воно буде пов’язано з величезними грошима.

  Все буде добре!

  Багато бурундуків метушаться і стрибають уві сні символізують метушню життя і повсякденні турботи.

  Якщо при цьому вони збирають якісь предмети, їжу і взагалі роблять запаси, то сонник впевнений, що наступний рік виявиться сприятливим і успішним.

  Можливо, також ви придбаєте дуже дорогу і цінну річ або нерухомість. Однак через час сильно про це пошкодуєте.

  Не ризикуйте!

  Уві сні довелося полювати на бурундука? Ви ризикуєте зробити вчинок, через який вас перестануть поважати.

  Якщо звірка переслідує мисливська собака, означає, що ваші цілі і прагнення не поділяють найближчі люди. Якщо ж за ним полює дикий звір, то сонник передрікає конфлікт з колегами.

  Самому переслідувати білку — до розорення, спостерігати як це роблять інші — до кумедної ситуації. Якщо приснився бурундук в клітці, то в якомусь підприємстві ви зможете домогтися беззаперечного підпорядкування.

  Не сумуйте…

  Уві сні трапилося вбити бурундука? Це бачення обіцяє суцільний негатив. Як мінімум вас чекає самотність.

  До чого сниться мертву тварину? У найближчому майбутньому неспокійна і клопітна життя закінчиться. Але сонник вважає, що ви будете цим дуже засмучені.

  Сонник бурундук, до чого сниться бурундук уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: