Сонник булочки, до чого сниться булочки уві сні

Куховарити, купувати, продавати, або навіть красти булочки уві сні — до ситого, безтурботного життя. Матеріальне благополуччя сонники обіцяють всім, кому довелося бачити або їсти смачну випічку. З’ясувати, до чого сняться свіжі хлібобулочні вироби, можна по книгам відомих цілителів і тлумачів сновидінь.

Пророцтва з сонника Міллера

Булочки символізують уві сні достаток, забезпеченість, знатність і славу. Психологи схиляються в тлумаченнях сну до благополуччя сновидіння у всіх сферах життя. Сонник Міллера підтверджує вищеперелічені передбачення. І, в свою чергу, дає конкретні пояснення, до чого сняться хлібобулочні вироби і дії з ними:

 • Випікати — до родючому році, для дівчат — до вагітності;
 • Є — до отримання щедрого подарунка;
 • Купувати — до вступу в спадщину;
 • Продавати — до свята, урочистої події;
 • Кришити — до пліток і розмов навколо вашої персони;
 • Пригощати — до появи щедрого шанувальника.
 • Не пропустіть вигідну пропозицію

  Багато хліба уві сні, свіжа випічка, булочки і пряники означають початок найкращою життєвої смуги. Якщо приснилося, що вас пригостили солодкою булочкою з маком, з повидлом, з родзинками, з варенням, будьте готові отримати щедру винагороду за свою працю.

  Сонники гарантують прибуток зі всіх проектів і угод, які будуть укладені в найближчий період. Перспективи в нових справах, публічних зустрічах, вигідні угоди — це саме те, до чого сняться булочки з маком, з шоколадом, з цукром.

  Довгоочікувана вагітність або родючий рік

  Бачити багато здобних булочок в магазині або в булочній, купувати їх — до приплоду в господарстві. Щоб дізнатися,, до чого сниться спекти плюшки або ватрушку самостійно, згадайте, що ви потім з нею робили. Наприклад, здоба, яку запивали молоком, багаторазово збільшує шанси виграшу і отримання премії.

  Пекти хліб або солодкі булочки з начинкою уві сні — до хорошого урожаю і подвійний прибутку. Дівчата, які мріють народити малюка, зможуть пізнати щастя материнства, якщо наснилося, що довелося самостійно піч, а потім і їсти свою випічку.

  Остерігайтеся пліток

  Якщо приснилося, що вас пригостили черствою булочкою — приготуйтеся до холодного прийому з боку родичів своєї половинки. Сонники попереджають — смажити або піч борошняні вироби, які черствіють на ваших очах — поганий знак. Сновидіння означає сварки і непорозуміння серед найближчих людей.

  Бачити тарганів, які лізуть з плюшки уві сні — до пересудів сусідів, обмовам. Сонник Ванги застерігає: сновидец може стати предметом заздрості оточуючих. Уважно поставтеся до своїх недругів і суперникам, інакше ризикуєте отримати поразку. Особливо, якщо наснилося, як комахи доїдають здобу на ваших очах.

  Сонник булочки, до чого сниться булочки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: