Сонник бумеранг, до чого сниться бумеранг уві сні

Про необхідність думати про скоєних вчинках, твердять сонники, тлумачачи,, до чого сниться бумеранг. Особливо це стосується тих сновидцев, які звикли «рубати з плеча», для них дане сновидіння є практично пророчим. Всім іншим, перш ніж притупити до тлумачення, слід пригадати подробиці, побачені уві сні, і тільки після цього цікавитися значенням власної мрії.

Пророцтва Міллера

За версією, яку пропонує сонником Міллера, бачити уві сні бумеранг — ознака того, що ви вмієте об’єктивно оцінювати власні можливості. Вас не можна назвати «Торопига», ви дієте продумано і акуратно.

Наснилося, що ви кинули знаряддя, але не змогли його зловити? Таке бачення означає помилково прийняте рішення. Швидше за все, ви діяли під тиском ззовні.

А якщо цікаво,, до чого сниться сюжет, в якому ви зловили бумеранг, кинутий кимось іншим, то це може означати допомогу в осмисленні ідеї.

Кидати уві сні — передвісник невірних рішень

Тлумачення сну, яке пропонує Східний сонник, закликає задуматися сновидцев, які не гребують видавати чужі ідеї за свої.

Якщо вам приснилося, що ви кинули бумеранг, який полетів далеко і не повернувся, то вам варто припинити спекулювати хорошим ставленням до вас вашого колеги або соратника і привласнювати його розробки — чужі помилки, втілені в життя вами, надовго знизять ваш авторитет у керівника.

Сонник міс Хассе так само попереджувально відноситься до мрій, «ключовим» образом якого є бумеранг. На думку відомого в минулому медіума, кинутий уві сні, а особливо не зловили, він обіцяє невдачі через поспішність.

З якою метою кидали

Якщо ви бачите, як запускаєте бумеранг, то перш ніж шукати пояснення,, до чого сниться такий сюжет, уточніть, для чого саме ви це робили. Отже, наприклад, це:

 • Полювання — вас звинуватять в кар’єризм і безкомпромісності;
 • Спортивні змагання — якщо він повернувся, можете впроваджувати свої задумки в життя;
 • Пограбування — ви зробите помилку, яка боляче «вдарить» по вам;
 • Збити щось з дерева — щоб досягти мети, слід проявити наполегливість.
 • Пролітає повз, або Відлуння минулого

  Щось в минулому ви зробили невірно, якщо ви бачите уві сні, як вам в спину або в потилицю стукнувся бумеранг, стверджує сонник пастора Лоффа. Після такого сновидіння вам потрібно проаналізувати свої дії і знайти, в чому ви помилилися.

  А якщо наснилося, що бумеранг пролетів повз вас, то це ознака вашої участі в сумнівному заході, що залишився далеко позаду, але наслідки якого досі не вляглися. Будьте напоготові, радить сонник.

  Зламане знаряддя як символ помилкової думки

  До чого сниться «непрацездатний» бумеранг, роз’яснить Китайський сонник. Якщо уві сні ви його запустили, а він, зробивши коло, не повернувся точно до вас, впавши в стороні, то якийсь час вам варто не слухати ніяких порадників, а діяти строго за заведеним «сценарієм».

  Наснилося, що бумеранг зламаний навпіл? Відмовтеся від раніше намічених заходів, вони не принесуть того, на що ви розраховуєте.

  Сонник бумеранг, до чого сниться бумеранг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: