Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник буйвол, до чого сниться буйвол уві сні

Якщо уві сні вам з’явився буйвол, то готуйтеся до важкої праці. Можливо, нова робота буде для вас в новинку і зажадає багато життєвих ресурсів. До чого ще сниться це незвичайна тварина, розповість сонник.

Як здолати ворога?

Якщо в нічну пригоду з’явився буйвол з рогами, то в реалі у вас з’явиться серйозний ворог.

Втім, сонник не радить переживати з цього приводу, ворог виявиться безглуздим і недалекоглядним. Перемогти його допоможе тверезий підхід і тактовне поведінка.

Бачити уві сні буйвола з рогами — до зіткнення з норовливим людиною. Приснився бик з рогами, на яких була кров? Вам запропонують зайняти гідну посаду.

Клопоти з новинами

До чого сниться дуже великий, просто величезний буйвол? Він символізує міцне здоров’я і цінне придбання.

Величезний годований буйвол уві сні знаменує в реальному житті великий клопіт і турботи, а також отримання відмінних новин.

Працюйте!

Якщо приснився чорний буйвол, то ви знайдете благополуччя тільки завдяки наполегливій праці. Злий і страшний чорний бичок символізує тяжку хворобу, небезпека і збитки.

Езотерична трактування

Езотеричне тлумачення сну говорить, що чорний буйвол є осередком надприродної сили.

Якщо в ночі він страшний і розлючений, то вам загрожує велика небезпека. Можливо, незабаром після такого бачення піде психічна атака. Якщо ж добрий і ручної, то сонник думає, що сила ця таїться всередині вас і потрібно лише її розкрити.

Тримайтеся міцніше!

До чого сниться, що бик нападає на вас? Сонник радить міцніше триматися за наявну посаду, так як вас спробують змістити.

Наснилося, що нападає буйвол? Чекайте гостя, який задумав недобре. Це також знак можливого спадщини, за яке доведеться поборотися.

Якщо уві сні довелося бачити, як б’ються кілька бичків, то в реалі відбудеться щасливий випадок.

Впораєтеся?

До чого ще сниться нападник буйвол? Сонник впевнений: нападник звір є попередженням.

Ви взяли на себе занадто багато справ і обов’язків. Швидше за все, ви не зможете впоратися з ними і заробите багато неприємностей.

Значення по діям

Для розширеної трактування сонник радить врахувати будь-які дії уві сні.

 • Вести на мотузці — до поваги.
 • Бити — до нового друга.
 • Полювати — до приголомшливої ​​ідеї, яка задасть напрямок усього життя.
 • Вбити — до досягнення цілей.
 • Якщо він заходить в будинок — буде траур.
 • Розшифровка від Міллера

  Якщо жінці наснилося, що вона вбила буйвола, це означає, що якийсь захід, в ході якого доведеться мобілізувати всі сили і знання, принесе їй повагу чоловіків.

  Озирніться!

  До чого сниться вже вбитий буйвол? Це означає, що ви зумієте довести до переможного кінця розпочату справу.

  Убитий бик уві сні також символізує обман. Сонник рекомендує озирнутися на всі боки і дізнатися, хто ж бажає вам зла. А от самому зарізати тварину — до грандіозної удачі.

  Символ натовпу

  Якщо приснилося буйволове стадо, то справи, яким не було кінця, налагодяться.

  Якщо уві сні трапилося бачити таке стадо, то сонник думає, що вас обдурить добре знайома людина. Але ви будете звинувачувати інших, а його навіть не запідозрили.

  Іноді стадо є символом натовпу. В цьому випадку розшифровку слід робити з урахуванням поведінки всіх особин.

  Якщо ж вам самому довелося його пащі, то наяву доведеться зіткнутися з людською заздрістю.

  Сонник буйвол, до чого сниться буйвол уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: