Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бризки води, до чого сниться бризки води уві сні

Бризки води уві сні попереджають про якомусь нежданому і в чомусь навіть шокуючому, але частіше хорошому подію. До чого ще сниться розглянутий образ? Сонник повідає про різні варіанти інтерпретації.

Веселощі або сльози?

Сталося чітко бачити бризки води? Чекайте змін. Якщо уві сні вони виблискують і іскряться на сонце, то прийде достаток і радість. Це також ознака розваг і приємних поїздок.

У рідкісних випадках тлумачення сну негативний. Так водні краплі можуть привидітися до сліз. Причому чим їх більше, тим сильніше будете ридати. До чого сняться бризки води ще? Гряде приємне спілкування або несподівана зустріч з давнім приятелем.

Сновідеть брудні крапельки — гірше. На думку сонника це означає, що вас можуть обумовити і звинуватити в тому, чого ви явно не скоювали.

За Міллеру

Наснилося, що ви стояли на високому кряжі і спостерігали, як внизу розлітаються на дрібні краплі набігають хвилі? Якась віддана жінка, для чоловіків, можливо, дружина, надасть підтримку у всіх починаннях.

Дійте!

Наснилася свята водиця? Сонник вважає, що пора діяти рішуче. Уві сні свята вода, що розлітається бризками, означає благородну справу, яку ви просто зобов’язані довести до кінця.

Якщо вас облили водою, але в мріях ви точно усвідомили, що вона свята? Сюжет є символом благословення небес або очищення від гріхів.

Трохи уваги

Наснилися бризки води? Згадайте, де саме довелося їх бачити. Сонник впевнений, що це дасть хорошу підказку при тлумаченні.

 • У повітрі — загальне благополуччя, успіх.
 • На траві — достаток, прибуток.
 • Шибці — чужі сльози, розмова.
 • Одязі — свято, непередбачене розвага.
 • Теле — незначна небезпека.
 • Долонях — свобода.
 • Зупиніться!

  До чого сниться, якщо бризки води летять в обличчя? Це заклик стримати надмірні амбіції і непомірні бажання.

  Якщо хворому сновидцу уві сні прилетіла холодна рідина прямо в обличчя, то його стан погіршиться. Для інших це символ придбання нових турбот.

  Сталося бачити, що водні краплі потрапили в обличчя? Сонник пророкує незначні неприємності і легку застуду.

  Впевнені?

  У нічних мріях довелось бризкатися водою? Наяву купите нову річ або якийсь корисний предмет. Плескатися без особливої ​​мети, просто розважаючись — гірше. Це вірна ознака особистої невпевненості в майбутньому.

  В ночі пощастило бризкатися водопровідної водичкою? Надасте якусь послугу і будете дуже щедро за неї винагороджені. Але сонник гарантує проблеми з грошима, якщо уві сні ви примудрялися бризкатися в річці.

  Готуйтеся!

  До чого сниться, якщо довелось бризкати на іншого персонажа? Зовсім ненавмисно ви затіє гучну сварку. Самому бризкати — до позбавлення від неприємностей, якщо обляпали вас, то готуйтеся отримати догану на службі.

  Наснилося, що вас окропили посеред вулиці? Сонник переконаний, що належить займатися досить сумнівною справою.

  Уві сні вас раптово окропили і бризки води потрапили на голову і верхню частину тіла? Скоро пізнаєте велике щастя у взаємній любові.

  Запам’ятали?

  До чого сниться, що обляпайтеся знайомий хлопець? Це відображення легкого флірту і загравання з його боку.

  Якщо привидівся незнайомий хлопець і навколо летіли бризки води, то сонник радить запам’ятати основні риси уві сні. Є ймовірність, що саме він стане життєвим супутником.

  Наснилося, що вас облила нахабна циганка? Ви або дізнаєтеся щось таємно заборонене, або станете жертвою пристріту або псування.

  Сонник бризки води, до чого сниться бризки води уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: