Сонник брюнетка, до чого сниться брюнетка уві сні

До чого сниться брюнетка? Сонник стверджує: вона обіцяє складнощі у взаєминах, інтриги, обман, підступи недоброзичливців. Але іноді цей образ уві сні також може обіцяти вигоду на діловому терені, реалізацію планів, приємне проведення часу.

Бійтеся інтриг, брехні

Наснилося чорнява дівчина віщує інтриги, підступи підступних ворогів і тих, хто під маскою товариства прагне завдати шкоди.

Дівчина брюнетка уві сні також означає: остерігайтеся брехні, обману. Хтось може надати помилкову інформацію, тому бажано перевіряти отримані відомості.

Обережніше: вас можуть використовувати

До чого сниться молодій людині приваблива дівчина, у якої копиця синяво-чорного волосся? За сонником, він попадеться на виверти підступної спокусниці (до речі, це може бути і світловолоса красуня). Причому, не відразу розпізнає фальш і буде робити все, що його попросить чарівниця, нехай навіть на шкоду собі.

Блондинці довелося уві сні себе бачити брюнеткою? Попереду крутий поворот у поглядах, думках.

Наснилося бачити себе брюнеткою з короткою стрижкою? Сонник повідомляє: наяву можете стати причиною сварок між близькими людьми.

Вигода в справах, реалізація планів

Бачили себе з довгими чорними доглянутими волоссям уві сні? Ви викликаєте у оточуючих захоплення, повагу.

Довелось бути брюнеткою з густими пишним волоссям? Сновидіння обіцяє досягнення наміченої мети і вигоду в справах.

Наснилося бути темноволоса, причому вам сподобалося своє відображення в дзеркалі? Сонник стверджує: незважаючи на перешкоди, проявіть рішучість — тоді зможете домогтися реалізації своїх планів.

Складнощі взаємин

Зустріли уві сні власного чоловіка з брюнеткою? Він має секрети, але не обов’язково це інтрижка на стороні. Можливо, він щось приховує в фінансовому плані.

Побачити свою подругу незвично темноволосої віщує: між вами виникнуть серйозні розбіжності. Проявіть терпіння, щоб знайти порозуміння.

Жінка брюнетка, волосся якої уві сні були короткими, недоглянутими, обіцяє наяву ризик захворіти серйозною хворобою.

Вірна дружба, приємне проведення часу

До чого сниться красива чорнява жінка? Сонник підказує: попереду хороша вірна дружба.

Молодій людині приснилося красива дівчина-брюнетка, з якої він приємно поговорив, віщує: він відмінно проведе час з чорноволосої красунею.

Що довелося робити?

Тлумачення сну враховує, що ви робили:

 • Бачили брюнетку — відчуєте негативні емоції;
 • Говорили з нею — нейтральна ситуація може стати негативною;
 • Сварилися — вороги стануть розпускати плітки, наклеп;
 • Разом щось робили — в справах почнуться серйозні перешкоди.
 • Сонник Міллера: можете помилитися, припинивши боротьбу

  До чого сниться брюнетка з кирпатим носом і блакитними очима? Бачення віщує: сплячий припинить боротися в ситуації, коли у нього були високі шанси перемогти. Треба постаратися продовжити боротьбу, навіть якщо в якийсь момент здається, що все проти сновидіння.

  Вам потрібно змінитися і зробити важливий вибір

  Перефарбуватися в брюнетку уві сні означає бажання кардинально змінити своє життя. Вам здається, що вас не сприймають серйозно, тому хочете додати собі солідності. Наяву постарайтеся завоювати авторитет не зовнішніми проявами, а діями і обдуманими словами.

  Блондинка разом з брюнеткою уособлюють, за сонником, коливання при якомусь виборі: його плюси врівноважуються мінусами, тому вам складно визначитися. Постарайтеся все ж знайти аргументи, щоб віддати перевагу той чи інший варіант.

  Сонник брюнетка, до чого сниться брюнетка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: