Сонник будинок згорів, до чого сниться будинок згорів уві сні

Уві сні можна побачити дивовижні речі, які навряд чи можуть трапитися наяву. Це підсвідомість подає сигнали, що вимагають негайного розгляду. Саме таким знаком є ​​і сон, в якому ваш будинок згорів. Сонник допоможе розібратися,, до чого сниться це бачення.

З чого почати

Тлумачення сну сонник рекомендує починати з головного об’єкта, тобто самого будинку. Згідно з найпоширенішою трактуванні він має буквальне значення. Тобто це все, що стосується домашнього вогнища та родинних відносин.

Бачити його красивим і багатим — до благоденства, достатку і взаєморозуміння. Не важко здогадатися, до чого сниться в цьому випадку, що будинок згорів. Ймовірно, настали дуже складні часи, ознаменовані всілякими труднощами.

Більш того якщо таке сновидіння наснилося закоханим, то воно може означати розрив відносин. І тут вирішальну роль має саме попелище, що є символом втрачених надій і ілюзій. Якщо ж наснилося, що сусідський будинок згорів, то ті ж події вам доведеться спостерігати в своєму оточенні.

Пожежа душі

Згідно ще однієї розшифровці сонника будинок може бути відображенням душі сновидіння. В цьому випадку пожежа є ознакою душевних переживань, пристрастей і хвилювань.

Бачити з боку як бушує полум’я, значить спостерігати за власним іноді занадто бурхливим проявом почуттів. До чого в цьому випадку сниться, що будинок згорів?

Ймовірно, одного разу ви просто не зможете контролювати свої вчинки, і це призведе до сумних наслідків. Тут сонник радить тлумачити пожежа і згоріла будівля буквально — ви перегорить і геть позбудетеся емоцій.

Приблизно такий же символізм носить і сон, в якому сусідський будинок згорів. На думку сонника, в цей раз все сказане стосуватиметься людини або навіть групи людей, що знаходяться у вашому найближчому оточенні.

Підказку дадуть відчуття

Намагаючись розібратися, до чого сниться, що хата згоріла, сонник пропонує звернути увагу ще на один нюанс, а саме на дах будівлі.

Цей об’єкт часто трактується як символ загальної захищеності і межі. Тобто, якщо наснилося, що уві сні горить дах, то це може означати або небезпека для вас і вашої родини, або завершення серйозного етапу або справи.

У цьому світлі повністю згоріла і навіть дах, що обвалився несе досить негативне значення. Однак кінцеву розшифровку можна робити тільки виходячи з власних емоцій і почуттів в нічну пригоду.

Зателефонуйте рідним

Часто уві сні доводиться бачити не своє, а чуже житло. В основному це місця, де сновидец колись прожив довгий час, тобто будинок бабусі або батьківський.

До чого це сниться? Не секрет, що близькі люди найчастіше надають допомогу в реальному житті і після сну, в якому згорів будинок бабусі або батьківський неодмінно варто дізнатися, як поживають улюблені родичі.

Сонник розшифровує такі сновидіння вкрай обережно, адже вони можуть бути провісниками справді не дуже хороших подій.

Жити по-новому

З іншого боку це ж сновидіння наділене досить серйозним символізмом. Якщо приснилося, що батьківський будинок згорів повністю, то можливо наяву ви чітко вирішили відійти від того укладу, за яким жили батьки. І це чудово — вас чекають великі зміни, а ось якими вони будуть, розкажуть нові нічні марення.

Сонник будинок згорів, до чого сниться будинок згорів уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: