Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник брудний одяг, до чого сниться брудний одяг уві сні

Бачити себе в брудному одязі — не завжди до однозначних трактувань. Найчастіше сновидіння означає успіх, гарний прибуток, достаток. Але іноді сонники попереджають про марні ризики і втрати репутації в гонитві за великими грошима. До чого сниться надягати, знімати, прати лахміття, можна визначити за своїми відчуттями уві сні.

Символи з сонника Міллера

Відомий психолог рекомендує остерігатися необдуманих дій, які можуть привести до краху, якщо приснилася стара брудний одяг на власному тілі, або на близькій і рідну людину. Прати, прасувати речі — навпаки, дуже хороший знак по сонником Міллеру. Крім того, він детально пояснює,, до чого сниться лахмітті:

 • На чоловіка — до обману, зрад;
 • На батьках — до пліток, заздрості з боку друзів;
 • На чужому людині — до ризикованих авантюр;
 • В шафі — до раптової хвороби.
 • Бережіть репутацію

  Себе бачити в неохайному білизна — на сором і ганьбу. Сновидіння означає початок не зовсім хорошою життєвою смуги. Намагайтеся уникати сумнівних пропозицій, щоб не уславитися брехуном і непорядним людиною. Ще гірше, якщо наснилося, що зняти з себе стару, брудний одяг ніяк не виходило.

  Стара ганчір’я, речі в плямах на чоловіка — теж поганий знак. Череда зрад, несподіваних каверз з боку коханої — саме те, до чого сняться лахміття і обноски, за які стає соромно навіть уві сні. Сучасні сонники рекомендують більше уваги приділяти чоловікові, дітям, завжди з розумінням вислуховувати, допомагати, щоб рідні і близькі не стали жертвою чиїхось навмисних підступів.

  Сміливо долайте перешкоди

  До чого сниться лагодити, прати, прасувати речі, добре роз’яснює сонник Нострадамуса. Він гарантує появу другого дихання і нових можливостей по просуванню власних проектів. Найкраще, якщо наснилося, що ви доглядали за білизною прямо у ванній. Бачити себе в сні вже в чистому вбранні — символ подолання труднощів в короткий проміжок часу.

  Тлумачення сну, в якому ви власноруч відіпрати брудний одяг у ванній, не зводиться тільки до вирішення фінансових проблем. Сновидець так само легко може впоратися і з проблемами взаємин в сім’ї, з швидким одужанням і звільненням від давнього недуги.

  Не піддавайтеся на виверти шахраїв

  Брудний одяг уві сні є попередженням того, що ви можете стати жертвою аферистів і нечистих на руку людей. Будьте обережні при здійсненні покупок, укладання договорів, усних угод. Велика ймовірність обману, якщо приснилася засалена сорочка, яка викликала огиду, на будь-кого з незнайомих людей.

  Сонники попереджають, що в найближчі дні потрібно з обережністю ставитися до малознайомих, підозрілим людям. Особливо, якщо справа стосується фінансових питань, коштовностей. Плями на костюмі уві сні символізують таку ж заплямовану репутацію нових партнерів.

  Сонник брудний одяг, до чого сниться брудний одяг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: