Сонник брудна машина, до чого сниться брудна машина уві сні

Брудна машина трактується сонниками, як символ необхідності вжиття заходів щодо забезпечення власної безпеки в справах, пов’язаних з фінансами, а також стосуються поліпшення свого становища і статусу. Якщо ви хочете знати, як вам вчинити в тій чи іншій ситуації, згадайте всі побачені уві сні деталі і уточніть,, до чого сниться кожна з них.

Брудна машина як символ фінансових труднощів

Бачити уві сні забруднений автомобіль, за версією більшості оракулів мрій — ознака угод, що зірвалися фінансового характеру.

Східний тлумач мрій і сновидінь попереджає про небезпеку бути звинуваченим в грошових махінаціях того сновидця, який уві сні вимазався, спершись на брудний капот машини. Не зв’язуйтеся з аферистами, які б вигоди вони вам не пропонували.

А пастор Девід Лоффа, тлумачачи,, до чого сниться бруд на автомобільних боках, пророкує укладання угод, які не принесуть нічого, крім проблем і великих розчарувань.

Відмивати від бруду, або Повірте ви свої сили!

Дуже хорошим знаком є ​​приснилося миття брудної машини. Якщо ви бачите, як миєте автомобіль, то це означає, що ви зумієте подолати всі напасті, «звалилися» на вас.

Мити уві сні машинку, натираючи її до блиску — знак прийняття правильного рішення після тривалого періоду вагань і сумнівів, віщає Англійська сонник.

А ось Циганський тлумач запевняє, що мити вимазані глиною і брудом машинку означає позбавлення від комплексів і страхів.

Позбутися від вимазаного авто: Від помилок до успіху

Тлумачення сну, в якому ви рятуєтеся від брудної машини, за версією сонника Цвєткова, буде неоднозначним — в залежності від того, яким саме способом ви від неї позбулися.

Так, наприклад, якщо ви продали машинку, не спромігшись її перед цим відмити, то таке сновидіння пророкує скоєння низки помилок, які можуть негативно позначитися на справах. А якщо наснилося, що ви просто відвезли автомобіль на звалище, або залишили його біля дороги, то будьте готові до труднощів, які ознаменують позитивні зміни.

До чого сниться утоплення брудного авто? До втрати авторитету через свою лінь і недалекоглядності, стверджує сонник Мандрівника.

Яке авто було вимазана уві сні?

Згадайте ще один момент, тлумачачи,, до чого сниться брудна машина: що саме за транспортний засіб це було. Можливо, вам наснився:

 • Військовий джип — прийшов час діяти;
 • Поліцейська чи пожежна машина — стережіться небезпеки;
 • Швидка допомога — не впораєтеся з проблемами поодинці;
 • Таксі — остерігайтеся труднощів в дорозі;
 • Свій особистий транспорт — хтось вас оклевещет.
 • Сонник Густава Міллера

  За версією сонника Міллера, бачити уві сні брудну машину — сигнал про те, що необхідно триматися віддалік від пліткарів і інтриганів, інакше ризикуєте «влипнути» в неприємну справу.

  Наснилося, що ви змиваєте засохлі плями зі своєю «ластівки»? Чекайте поліпшення відносин з кимось із близьких людей, з ким ви посварилися на грунті різнобічних поглядів на життя.

  Сонник брудна машина, до чого сниться брудна машина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: