Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник брудне взуття, до чого сниться брудне взуття уві сні

Дуже часто брудне взуття, побачена уві сні, уособлює собою припинення довірчих відносин з близькою людиною. Так само такі сюжети можуть попереджати про невдачі і конфліктах, з якими сновидец буде змушений зіткнутися в найближчому майбутньому. Бажаючи з’ясувати в подробицях,, до чого сниться бруд на взутті, пригадайте всі деталі свого бачення, рекомендують сонники.

Сонник Міллера

На думку сонника Міллера, приснився брудне взуття на ногах обіцяє невезіння і промахи. Якщо уві сні ви бачите, що у вас на ногах забруднені черевики, будьте готові до того, що може постраждати ваша репутація.

До чого сниться бруд на ногах близької людини або родича? Подбайте про те, щоб ця людина не потрапив в погану історію, рекомендує тлумач.

А що за «штиблети»?

Кожна пара взуття щось та значить! Хочете зрозуміти,, до чого сниться бруд на конкретній моделі? Тоді зверніть увагу на ці тлумачення:

 • Кросівки, побачені уві сні брудними, пророкують труднощі в дорозі;
 • Бачити модні туфельки на шпильці заляпаними — до сварки з чоловіком;
 • Чоловічі туфлі забруднилися — до нерозуміння з начальником;
 • Чиїсь дитячі сандалики запилюжені — до дрібних образ і невдоволення;
 • Босоніжки своєї дитини виявили брудними — власне чадо доставить клопоти;
 • Гумові або робочі чоботи коштують обліплені сльотою — до конфлікту в колективі.
 • Бруд — не перешкода, або Будьте пильні!

  До чого сниться бачення, в якому ви хизуватися в брудному взутті, не звертаючи на цей факт ніякої уваги, з легкістю підкаже сонник Медеї. Тлумачення сну повинно змусити задуматися: не припините вести розгульний спосіб життя — уникнути життєвих колотнеч не вдасться.

  За версією іншого сонника — Східного — носити брудне взуття уві сні — це символ неохайності думок і бажань. А якщо її носить ваш соратник, то не довіряйте йому без оглядки, тримайте його дії під контролем.

  Наведення чистоти, як символ радості і довіри

  Наснилося, що ви виявили свої туфлі забрудненими і вирішили привести їх до ладу? Відмінний знак! Мити уві сні брудну взуття означає швидке налагодження справ у тій галузі життя, в якій у вас зараз є труднощі, радує сонник Ванги.

  Мити кросівки свого партнера по шлюбу — символ взаємодопомоги, ви завжди можете розраховувати на «руку допомоги», простягнуту обранцем. А ось, мити чобітки свою дитину означає спроби налагодити довірчі стосунки із ним в реальності.

  Різні тлумачення: Від потреби до процвітання

  Наснилося сновидіння, в якому ви бачите багато пар брудному взутті у свого порога — до нужді або банкрутства. Бережіть фінанси, попереджає Циганський тлумач сновидінь.

  Одягнути забруднені черевики одного — знак того, що ви можете потрапити в халепу «завдяки» товаришеві. А ось, одягнути забруднені ботики на ляльку уві сні — до пліток і обмовам на вашу адресу.

  Наснилася заляпана грязюкою взування на малолітньому безпритульників або старого-волоцюгу? Не залишайтеся байдужим до проблем інших, і доля вас щедро віддячить, запевняє сонник Білого Мага.

  Сонник брудне взуття, до чого сниться брудне взуття уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: