Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бузковий колір, до чого сниться бузковий колір уві сні

Деяким людям не підвладна таємниця градації кольорів і відтінків. Однак той, хто в цьому розбирається, більш уважно ставиться до будь-якої зміни тону. Не оминула ця тенденція і сюжети, побачені уві сні. Так, наприклад, не кожен зрозуміє, чим відрізняється бузковий колір від фіолетового, але ті, для кого ця різниця очевидно, обов’язково пошукають в сонниках,, до чого сниться саме цей «тандем» синього і червоного.

«Сиреневенький» від сонника Міллера

Ключовим аспектом, в тлумаченні того,, до чого сниться будь-якої складний колір, є той факт, який саме «батько» був присутній в тоні в більшій кількості.

Так, наприклад, якщо вам примарилося щось бузкового кольору, то це ознака стану закоханості сновидіння, тому як, для створення цього тону необхідно взяти більше червоного ніж синього пігменту. А ось, якщо змішати дві або більше частин синього з однією частиною червоного, то їх «дітище» — фіолетовий колір — буде символом процвітання.

Флора: Від смутку до радості

Бажаєте знати, що віщує бузковий квітка уві сні? Немає нічого простішого, запевняє сонник пастора Лоффа. Його тлумачення сну звучить так: якщо вам наснилися ніжно-бузкові фіалки або незабудки, то можете не сумніватися в щирості свого коханого. А ось, ірис кольору бузку пророкує смуток.

Бачити уві сні жовті і бузкові квіти в одній вазі, наприклад, бузок і жовті тюльпани, — ознака безпричинного веселощів.

Птах такого відтінку — сигнал про те, що ви заберете здобич нового друга, причому, дуже життєрадісного, радує сонник.

Одяг та аксесуари, або цінуєте дружбу

Бузковий колір в одязі, означає, що вам випаде можливість зрозуміти, наскільки вірні вам ваші друзі. І, слід зауважити, що, на відміну від фіолетового кольору уві сні, дана перевірка вас порадує — якщо ви опинитеся на фінансовому дні, близькі люди не залишать вас в біді.

А ось, бузкові аксесуари (годинник, клатч, ремінець), рівно, як і біжутерія, побачені на собі уві сні, означають зайве самовдоволення і зарозумілість. Це може відштовхнути від вас друзів, попереджає сонник Мандрівника. Особливо напруженою буде обстановка, якщо на вас, до всього іншого, надіта одяг такого ж відтінку.

Інтер’єр і екстер’єр, як визначник фінансового благополуччя

До чого сниться бузковий колір в убранні приміщення? За версією Східного сонника, бачити уві сні стіни або стелю темно-бузковим — до швидкого збагачення. А якщо бачите, що стіни обклеєні світло-бузковими шпалерами, то слід бути готовою до витрат, причому, не завжди потрібне.

Інакше йдуть справи з екстер’єром приміщення. Якщо вам приснилося, що зовнішня сторона вашого будинку пофарбована бузково фарбою, то це говорить про те, що вам не варто ділитися планами щодо грошей. А ось, що приснився нежитловий будинок з яскраво-бузковим фронтоном — знак матеріальної допомоги з боку.

Інші предмети бузкового кольору

Наснилося щось інше відтінку травневої бузку? До чого це сниться, знають сонники. Отже, побачити уві сні:

 • Авто — до вдалою поїздці;
 • Меблі — вас чекає приємна зустріч;
 • Іграшка — близькі не обділять вас своєю увагою;
 • Косметичний засіб — ви будете прекрасно виглядати без особливих зусиль.
 • Сонник бузковий колір, до чого сниться бузковий колір уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: