Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник брови до чого сняться брови уві сні

Якщо ви побачили уві сні брови, то перше, на що слід звернути увагу, це їх колір і густота. Саме ці особливості допоможуть розгадати,, до чого сниться такий сюжет. Без сумніву, розгадати сновидіння можна, звернувшись до сонником, але не забудьте також прислухатися і до внутрішнього голосу.

Вискубувати і стригти

Вискубувати у себе брови уві сні — до невеликих змін в реальності. Сучасний сонник радить розглянути з’явилися раптом можливості. Можливо, в них криється якась небезпека і якщо вам потрібна допомога, не бійтеся попросити її у тих людей, яким довіряєте. До чого сниться щипати брови, розтлумачує Міллер. Сонник Міллера обіцяє сновидцу участь в не надто приємних для нього події. Щипати себе — до незначних збитків, кому-то ще — до отримання повідомлення про смерть сторонньої людини. Повністю вискубати собі уві сні брови — до настання чорної смуги. Опис,, до чого сниться підстригати окремі волоски на обличчі, є і у Ванги. Подібний сюжет сонник Ванги трактує як передвістя труднощів, які виникнуть у взаєминах з коханою людиною. Психологи вважають, що стригти брови уві сні — легкий натяк на занижену самооцінку або самобичування. Добровільне звільнення від рослинності може символізувати невдоволення собою наяву.

Незвичайна форма і довжина

Занадто довгі і вигнуті означають, що сплячий користується загальною повагою і шаною. Дуже густі і широкі сняться зазвичай до сварки з друзями, кущисті — до успіху в справах. До чого можуть наснитися нестандартні бровки, описує і Жіночий тлумач. Незвичайна форма означає, що в реальному житті доведеться зіткнутися з труднощами в особистих відносинах. Жіночий сонник рекомендує уважно поставитися до потреб свого партнера. Розглядати уві сні красиві доглянуті брови в дзеркалі, старанно доглядати за ними — до спроб наяву привернути до себе увагу оточуючих.

Густі і зрощені

Густі найчастіше віщують швидку прибуток і успіх у всіх справах. Але також є знаком, який попереджає про можливі перешкоди. Такий сон може означати візит довгоочікуваних гостей. Дуже позитивно таке сновидіння трактує сонник Езопа. За даним джерелом побачені уві сні густі чорні брови обіцяють міцне здоров’я. Іноді можуть наснитися і густі брови. Універсальний сонник обіцяє в цьому випадку великий матеріальний достаток. Якщо уві сні ви побачили густі брови на обличчі у іншої людини, готуйтеся до неприємностей. Якщо приснилися брови на обличчі були розташовані дуже високо, значить, вам доведеться пережити наяву подив. Одна була трохи вищою інший? Східний сонник попереджає про те, що великий ризик зробити неправильні висновки. Побачити зарослі брови на власній особі — знак того, що вас дійсно люблять.

Фарбування

Якщо уві сні жінка вирішує пофарбувати брови, то їй доведеться прожити благополучну, забезпечену і веселе життя, в якій буде багато любовних інтриг і пригод. Яскраво нафарбовані можуть наснитися до обману. Сонник Езопа радить бути максимально обережним і намагатися не довіряти навіть давнім друзям. Якщо колір волосків відрізняється від реального, це говорить про фальші. Малювати собі уві сні акуратні дуги — до нового знайомства, сурма — до любовного побачення.

Різні тлумачення

До чого сняться незвичайні брови, роз’яснює Гришина. Якщо вони були кам’яними або металевими, то сонник Гришиной стверджує, що ви непримиренні до ворогів. Сивий колір волосків означає мудрість і вплив на інших людей. Воно може бути і сприятливим, і згубним. Якщо приснився знайомий або родич з сивиною, то ваша думка має для нього важливе значення. Людині з рудим волоссям довіряти слід з обережністю і уві сні, і наяву. Ділові партнери можуть обдурити, а кохана людина — змінити. Сонник Міллера радить зібратися з силами. Відповідно до даного тлумачу брови часто віщують несподівані перешкоди в справах. Якщо ви звернули увагу на надбрівні дуги іншу людину, то наяву можна чекати від нього підступу. Розмовляти в нічних мареннях з людиною взагалі без рослинності на обличчі — до знайомства з нахабним і брехливою людиною. До чого сниться збривати собі брови? Це означає, що той, хто лежить — людина порожній і недалекий, зайве легковажний і наївний. Виявитися зовсім без рослинності на обличчі — на сором в реальному житті, а також до докори сумління і жаль. Якщо приснилися некрасиві дуги — зовсім скоро почнуться невдачі в особистому житті, рідкісні або випадають — до обману.

Сонник брови до чого сняться брови уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: