Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник брати за руку, до чого сниться брати за руку уві сні

Брати за руку уві сні — це символ підтримки і дружелюбності, свідчать оракули сновидінь. Але це стосується сюжетів, в яких дотик не викликає негативних емоцій або хворобливих відчуттів, причому, у обох сторін, що беруть участь в «контакті». Хочете знати напевно,, до чого сниться подібний сюжет? Тоді візьміть до уваги всі подробиці мрії і порівняйте пояснення різних сонників.

Пророцтва Міллера

Якщо вам приснилося, що ви берете за руку старого приятеля і тягне його кудись, то, на думку сонника Міллера, таке бачення означає випробування, які вам доведеться долати разом з цим приятелем. А якщо за руку уві сні вас взяв колега, то скоро він «підкотить» до вас з пікантною пропозицією.

Наснилося, як до пальців торкнувся незнайомець? Це означає, що якась таємнича особистість надасть вагому і своєчасну допомогу, обіцяє сонник.

З ким був «налагоджений контакт»

Розбираючись,, до чого сниться мрія, де ви кого-то берете за руку, тлумачте не так дію, скільки конкретну особистість, рекомендують сонники. Від того, хто був «візаві», залежить тлумачення сну. Отже, бачити уві сні:

 • Коханого — до бажання вийти заміж;
 • Друга — до ведення спільних справ;
 • Ворога — до досягнення консенсусу з ним;
 • Незнайомця — до несподіваної, але своєчасно наданій допомозі.
 • Дружній потиск рук — ознака духовної близькості

  Якщо вам приснилося, що ви берете за руку близького друга і кличете його слідувати за вами, то незабаром вам випаде нагода разом відправитися в захоплюючу подорож, пояснює Китайський сонник.

  А ось, сонник пастора Лоффа пропонує інший варіант. Братися за руки з одним і йти кудись — символ життєвого шляху, пройденого з ним пліч-о-пліч. Пригадайте наступне: якщо бачите, що в дорозі постійно братися за руки вас змушує небезпека, то ви переживете з цим товаришем щось неприємне, що зблизить вас майже до спорідненості.

  Чуттєве дотик — символ питаннях бажань

  Бачите, що брати за руку уві сні довелося коханого хлопця? Східний сонник пророкує наступне: ви дуже сильно залежите від цієї людини морально. Варто пам’ятати, що жертовна любов не приносить щастя.

  До чого сниться, що ви тримаєте долоні хлопця в своїх, стоячи біля вівтаря? Бажання вийти заміж за обранця очевидно настільки, що це помітно не тільки йому. Хочете поєднуватися з ним шлюбом — будьте стриманішими. Хлопець уві сні стиснув вашу долоньку у своїй у відповідь — щастя вже поруч.

  Випадковий порив, або Дружня підтримка

  Якщо приснилося, що ви, бродячи уві сні по безлюдній або темної місцевості, берете за руку йде поруч чоловіка, підкоряючись страху, то це говорить про те, що з цією людиною вам судилося пережити труднощі, які «переведуть» вашу взаємозв’язок на інший рівень.

  Хочете дізнатися,, до чого сниться мрія, в якій ви вхопилися за чоловіка, що знаходиться біля вас, щоб не впасти? Таємний покровитель виручить вас в скрутну хвилину. А ось, якщо ви підхоплюєте послизнувшись чоловіка, утримуючи на ногах, то допомагати будете ви, віщає тлумач Лонго.

  Сонник брати за руку, до чого сниться брати за руку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: