Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бритва, до чого сниться бритва уві сні

Бритва, наяву так і уві сні асоціюється із загрозою, ризиком. Деякі сонники тлумачать,, до чого сниться бритва, майбутніми змінами, які незабаром торкнуться життя сплячої людини.

Особливості приладу для гоління

Наснилося бритва з небезпечним лезом застерігає сонником доктора Фрейда про ризик потрапити в неприємну ситуацію шляхом власної недолугості і безпечності.

Бачити електричну бритву, яка з яких-небудь причин перестала функціонувати, попереджає Єврейським сонником про припинення потоку грошей з надійного джерела.

Сучасний суміщений тлумач пояснює,, до чого сниться тупий бритва майбутніми невдачами в перспективному і прибутковому справі. Прилад з гострим лезом уві сні уособлює схильність сновидіння до насильства і агресії.

Побачений зламаний або іржавий бритва нагадує сонником про минуле болю і образи, які спливуть в пам’яті сновидіння. Можливо, наяву чекає зустріч з неприємним минулим.

Голитися

Якщо жінці наснилося, що вона голиться електричною бритвою, значить, наяву їй не вистачає жіночності й витонченості. Довелось голити уві сні ноги небезпечним верстатом, передрікає підсвідоме неприйняття свого зовнішнього вигляду, бажання змінити щось у своїй зовнішності.

Дівчині, бачити уві сні як чоловік голиться небезпечним приладом, віщує перспективу поринути з головою в плотські задоволення. Холостяку приснилося гоління віщує швидке сватання, зустріч з гідною партією.

Рани і порізи

Сонник від А до Я тлумачить,, до чого сниться порізатися під час гоління, невдачами в новому або недавно розпочатій справі. Бізнесменам побачити поріз з кров’ю, віщує крах підприємства.

Як стверджує дворянський тлумач Н. Гришиной, порізатися під час користування бритвою, застерігає сновідящего від помилки, а також веде мовлення про даремно праці.

Будьте пильні, і все налагодиться

Наснилося, що довелося користуватися електробритвою, віщає сонником Катерини Великої про інтуїтивному відчутті загрози, що насувається, яке допоможе сплячій людині вжити необхідних заходів обережності і уникнути великої біди.

Згідно Загальним тлумачу, отримати в подарунок бритву, віщає про наявність недоброзичливця, який намагається доставити масу клопоту сновідящій. Вкрасти її уві сні, обіцяє неприємності, які персонаж спровокує власними необдуманими діями.

Купівля бритви, говорить про тугу і відчутті безвихідності. Можливо, варто поділитися своїми тривогами з близькими людьми, які допоможуть розвіяти сумніви. Дівчині, піднести своєму улюбленому бритву в якості подарунка, передрікає конфліктні ситуації, з’ясування відносин або швидке розставання з коханим.

Радійте, успіх зовсім поруч

Користуватися уві сні безпечним лезом обіцяє можливість завоювати авторитет серед оточуючих і прихильність начальства. Те,, до чого сниться покупка електричної бритви, згідно із Загальним сонником, є своєрідним нагадуванням про те, що спляча людина сам є ковалем свого щастя.

Якщо уві сні на Вас нападає персонаж, погрожуючи бритвою, але Вам вдається відбити напад, значить, в реальному житті має бути сутичка з ворогом, в якій Ви вийдете переможцем.

Сонник бритва, до чого сниться бритва уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: