Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник брошка, до чого сниться брошка уві сні

Брошка, побачена уві сні, частіше за все є дуже хорошим символом. Подібне сновидіння означає, що сплячого чекає успіх, подарунки і багатство. Але іноді сни з брошкою попереджають про небезпеку. Наприклад, якщо уві сні ви укол брошкою. Давайте відкриємо сонник і дізнаємося докладно,, до чого сниться брошка в різних варіаціях.

Красиві брошки — на щастя

Наснилася дорогоцінна брошка на грудях — до приємних сюрпризів від близьких вам людей, пророкує сонник Міллера.

Бачити на когось красиву брошку — знак довірчих відносин між вами і кимось, з ким ви знайомі зовсім недавно.

Сниться брошка з каменями на головному уборі — значення сну наступне: ваші почуття до когось йдуть швидше від голови, а не від серця. Перегляньте їх, і вас чекає щастя.

Знайти золоту брошку з дорогоцінними рубінами — до несподіваних, але приємним вістям.

Несмачне прикраса — розчарування і образи

Наснилася проста мідна брошка з каменями з скелець — до розчарування в якихось відносинах.

Наснилося, що ви купуєте на розпродажі камею з пластмаси — символ обману. Цілком ймовірно, що ви обдурить в якихось своїх надіях, передбачає сонник Ванги.

Ви наділи дешеву брошку, переливається і виблискує на сонці — значення сну таке: ви ведете себе дуже зухвало, пора припинити походити на павича і стати більш скромним і стриманим.

Приколювати на одяг одного безглуздий значок, що імітує дорогоцінний виріб — у реальному житті своїми діями ви підставите під удар близької людини. Будьте уважні до своїх слів і вчинків, застерігає Східний сонник.

Дарувати або отримувати — дари уві сні і наяву

Отримати в подарунок золоту прикрасу у вигляді метелика — до швидкого виконання бажань і отримання того, про що давно мріяли, пророкує Жіночий сонник.

Сниться, що ви купуєте красиву камею з камінням або діамантами, щоб подарувати її — наяву ви отримаєте дуже дорогий подарунок від людини, з яким ледь знайомі. Приймати його чи ні — вирішувати вам.

Сниться, що вам дарують Брошечка з перлиною — в реальності виповниться ваше найзаповітніше бажання, пророкує Весняний сонник.

Брошечних справ майстер або Все в твоїх руках…

Наснилося, що ви своїми руками зробили золоту камею у вигляді квітки — настає такий період, коли ви будете здатні примножити свої фінанси, однак, для цього вам доведеться потрудитися.

Брошечка з бурштину, зроблена своїми руками — символ того, що ви зумієте налагодити стосунки з протилежною статтю, якщо візьмете себе в руки і подолаєте боязкість і сором’язливість.

Срібна прикраса, яке ви виготовили, щоб подарувати близькій людині наяву означає, що вам необхідно зробити перший крок, щоб помиритися з другом.

Біль уві сні, як попередження про небезпеку

Вколотися застібкою — стережіться злих язиків і пересудів, може серйозно постраждати ваша репутація, попереджає сонник Цвєткова.

Пристібати на одяг Брошечка, щоб закрити бруд — ви шкодуєте про поганому вчинку, який зробили в реальності. Якщо ви не вибачитеся перед тим, кого образили, вас чекає невдача і проблеми.

Поранити руку або тіло застібкою брошки і побачити кров — будьте уважні до свого здоров’я, дуже висока ймовірність захворіти або отримати травму.

Сонник брошка, до чого сниться брошка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: