Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник брати гроші, до чого сниться брати гроші уві сні

Що значить уві сні — брати гроші? Якщо в реалі у вас є фінансові проблеми, то в подібному сюжеті немає нічого дивного. Ймовірно, навіть в мріях ви намагаєтеся знайти спосіб вирішити їх. У зворотному випадку сонник настійно радить розібратися,, до чого сниться цей образ.

Думка Міллера

На думку сонника Міллера, бачення, в якому довелося брати гроші в руки передає подвійність положення: навколишні будуть вважати вас краще, ніж ви насправді є. Однак це доставить вам лише проблеми.

Не ризикуйте!

До чого сниться, що трапилося брати гроші в борг? На жаль, сонник пророкує тотальне невезіння в справах звичайних і любовних.

Вдалося уві сні взяти в борг? Схоже, справа, яку ви затіяли, обернеться грандіозними збитками.

Наснилося, що ви влізли в борг? В реалі ризикуєте піддатися спокусі і зробити непорядний крок, про який згодом серйозно пошкодуєте.

Згадуйте!

До чого ще сниться, що не поталанило позичати в борг? Сонник впевнений, що це красномовне нагадування про те, що ви про щось геть забули.

Іноді купюри, взяті в борг уві сні пророкують період печалі, смутку та нудьги.

Тримайте шанс!

Наснилося, що вам вдалося відібрати у когось власні гроші? Сонник вважає, що вас чекають невиправдані витрати.

Якщо ви намагалися забрати в іншого персонажа належить вам, то вам уготовані неприємності. Це також означає, що ваша задумка навпаки допоможе поліпшити матеріальне становище.

Якщо хворий насправді людина уві сні спробував забрати свої гроші, то його чекає одужання. Бачити, а ще краще підібрати грошики на дорозі — до великої удачі.

Кому ви повинні?

До чого сниться, що довелося брати гроші у небіжчика? Вам пора прийняти всю відповідальність за поточну ситуацію на себе.

Сталося позичати у небіжчика якусь суму? Сонник підозрює, ви чимось зобов’язані іншій людині і прийшов час розплатитися за боргами.

Якщо ж уві сні ви навпаки просите дрібниця у небіжчика, то доведеться розбиратися з новими проблемами.

Користуйтеся!

Бачити, що ви приймаєте грошові банкноти від покійного — до бурхливого пригоди, яке принесе чимало душевних переживань, але обов’язково закінчиться щасливо.

Займати уві сні грошики у померлого — до занепокоєння про фінанси, але найчастіше необгрунтованого. Наснилося, що ви взяли щось у померлого? В реалі потрапите в дуже незручну ситуацію, але вона лише допоможе вирішити нагальні справи.

Взагалі щось брати у мертвих набагато краще, ніж віддавати. Тому найчастіше сонник дає позитивний тлумачення сну.

Бережіться!

До чого сниться, що довелося брати гроші у чоловіка? Бережіться: необгрунтована користь може перетворити вас в розважливу і нечутливі особистість.

Якщо молодий дівчині приснилося, що вона отримала гроші від чоловіка і витратила їх, то наяву вона ризикує втратити коханого через свою бездумності.

Будьте уважнішими!

Уві сні трапилося брати гроші у власній бабусі. Сонник підозрює, що в реальності вам допоможе літній родич.

Іноді грошик, отримана від бабусі обіцяє клопоти, а також натхнення, підйом життєвої енергії та придбання чогось важливого.

А ось отримувати грошові суми від циган — гірше. Це означає, що вам потрібно краще стежити за своїми справами, інакше прогоріть.

Чи готові?

До чого сниться, що довелося брати гроші звичайні паперові? Скоро вам належить відправитися в далеку дорогу.

 • Дрібниця — сльози, клопоти.
 • Золото — удача.
 • Срібло — очищення.
 • Старовинні монети — спогади.
 • Акції — несподіванка.
 • Іноземні паперові купюри символізують успіх і процвітання. Фальшиві ж паперові банкноти обіцяють обман і фальсифікація.

  Якщо приснилися досить великі гроші, то наяву нам несказанно пощастить. А ось бачити серйозний кредит навіть уві сні не дуже добре. Сонник нагадує: це вірний знак того, що перекриті ваші енергетичні потоки.

  Сонник брати гроші, до чого сниться брати гроші уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: