Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник браслет на руці, до чого сниться браслет на руці уві сні

Уві сні браслет на руці символізує добровільну прихильність або відверту залежність від кого-то. Крім того це красномовне нагадування про взяті раніше зобов’язання. До чого сниться цей образ найчастіше? Сонник спробує розібратися в деталях.

Пророцтво Міллера

Приснився браслет на руці, який уві сні вам подарував чоловік, залицяльник або коханець? Сонник Міллера пророкує жінкам поспішне, але цілком вдале заміжжя.

Гряде весілля!

Уві сні браслет на лівій руці відображає скандальну переробку, в якій ви опинитеся в числі головних учасників.

Наснилася грубо виконана річ на лівій руці? Вам належить виправити раніше допущені помилки.

Прикраса на правій руці для чоловіків символізує шлюб за розрахунком, для заміжніх жінок — таємну любов, для самотніх — наклеп, для молоденьких — раннє заміжжя.

Поверніться на землю!

До чого сниться витончений золотий браслет на руці? Сонник підозрює, що ви буквально «літаєте» в примарних ілюзіях, забуваючи про існування реального життя.

Якщо чоловікові приснився золотий обідок, то це означає, що його чекають серйозні проблеми в бізнесі і любові.

Бачити золотий браслетик на власному зап’ясті погано. Це знамення того, що ви зіткнетеся з відвертою ненавистю людини протилежної статі.

Будьте м’якше!

До чого сниться срібний браслетик? Ви вмієте і любите мріяти, але при цьому точно знаєте, чого хочете. На жаль, іноді вам заважає надмірна напористість, особливо у відносинах з найближчими.

Для чоловіка срібний ободок знаменує швидке заміжжя дочки або племінниці. Якщо срібний браслет на руці приснився жінці, то сонник думає, що у неї з’явиться можливість серйозно оновити гардероб.

Чи готові?

А ось бачити на власних руках два шкіряних браслета — гірше. Образ знаменує тривалу хворобу або важкоздійснювані зобов’язання.

Іноді тлумачення сну більш оптимістичне. Сонник вважає, що це натяк на майбутні шлюбні відносини.

Коли приснилося?

Крім того необхідно згадати ніч, коли довелося бачити браслет на руці уві сні.

 • У недільну — приємний сюрприз.
 • Суботню — неприємність.
 • П’ятничну — весілля.
 • Четверговий — подарунок долі.
 • Вівторкову — великий виграш.
 • Середовища — неприємності від дітей.
 • Понеділка — нова справа, завдання, робота.
 • Обережніше!

  До чого сниться, що довелося одягнути браслет на власну руку? Наяву потрапите в спритно організовану пастку або грандіозний скандал.

  Сталося одягнути дуже гарну прикрасу уві сні? Сонник впевнений, вчинок близької змусить вас пишається і захоплюватися.

  Якщо ж довелося одягнути потворне, та ще й моторошно незручне виріб, то непередбачені обставини зламають всі плани.

  Не сумнівайтеся!

  Крім того одягати предмет на руку означає, що у вас виникнуть підозри щодо щирості коханої або оточуючих. Однак сонник передбачає, що майбутні події геть розвіють усі ваші сумніви.

  Одягати уві сні браслет буквально означає — добровільно брати на себе зобов’язання або свідомо підкорятися чужій волі.

  Чого хочете?

  Уві сні вам вдалося скинути туге і негарне прикраса? В реальності зможете позбутися непотрібної зв’язку або якусь залежність.

  Наснилося, що ви задумали подарувати предмет іншому персонажу? Сонник підозрює, що ви свідомо хочете підпорядкувати собі кого-то.

  Вдалося знайти симпатичну штучку? Скоро отримаєте значну власність або спадок. А ось втратити дрібничку — завжди до скандалу і навіть розставання.

  Ви вільні!

  До чого ще сниться браслет на руці? Якщо ви особисто купуєте його, то потрапите в залежність або ж вляпатися в сумнівну авантюру.

  Продавати уві сні виріб, на думку сонника, до збитків, втрачати — до печалі і депресії, а ось свідомо ламати — до звільнення і великого щастя.

  Сонник браслет на руці, до чого сниться браслет на руці уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: