Сонник браслет, до чого сниться браслет уві сні

Побачений уві сні браслет може бути і поганим і дуже милостивим знаком. Те,, до чого сниться це ювелірний виріб, залежить від статі сновидіння, від виду самого прикраси і від багатьох інших моментів сновидіння. Наприклад, за сонником Міллера браслет жінці віщує швидке щасливе заміжжя. Але, втрата його може обернутися численними неприємностями.

По тому ж тлумачу знайти браслет до отримання в реальному житті значного спадщини. Це може бути і велика грошова сума і який-небудь об’єкт нерухомості.

Пояснення того,, до чого сниться браслет різними тлумачами

За сонником XX століття побачити уві сні браслет, надітий на руку іншої людини, символ того, що оточуючі виконають всі свої обіцянки. Якщо прикраса виконано цілком майстерно і інкрустований дорогоцінним камінням, значить, Ваше теперішнє становище доставляє багато радості. Якщо такий сюжет привидівся жінці, то зовсім скоро вона благополучно вийде заміж і буде дуже задоволена своїм новим статусом.

Бачити уві сні браслет покручений і негарний за тим же сонником XX століття до порушення даної кому-небудь клятви. Причому, порушення клятви спричинить за собою безліч розбіжностей і душевних переживань. Знімати прикраса з руки до відмови від раніше взятих на себе зобов’язань. Відмова від зобов’язань може привести до численних важких конфліктів.

Французький сонник також розтлумачує,, до чого сниться порваний браслет. Подібне сновидіння обіцяє ніжну прихильність. Зовсім скоро в реальному житті Ви зустрінете людину, яка викличе у Вас щире розташування і бажання проявити турботу. Втратити даний ювелірний виріб уві сні до глибокого смутку. Панує зараз радісний період життя раптово зміниться чорної тугою.

Купувати браслет уві сні по Французькому сонником до залежності від рішення інших людей. Продавати — до грошового краху. Уникнути фінансової катастрофи допоможе тверезий розрахунок і найсуворіша економія. Тільки завчасний прорахунок всіх витрат допоможе оптимізувати бюджет і пережити важкі часи.

Ще кілька тлумачень сновидінь

Жіночий сонник пояснює,, до чого сниться уві сні золотий браслет на руці інкрустований камінням і переливається всіма фарбами. Це нічне бачення передрікає велике жіноче щастя. Якщо Ви самотні, то зовсім скоро наяву зустрінете чоловіка, з яким зав’яжуться любовні відносини. Якщо Ви вже пов’язані офіційними узами шлюбу, то в родині настане гармонія і буде панувати повна згода.

За езотеричного сонником дарувати його кому-небудь уві сні до бажання підпорядкувати цю людину своїй волі. Якщо Ви самі отримали браслет в подарунок уві сні, значить, хтось намагається взяти контроль над Вашими вчинками за допомогою маніпуляцій. Намагайтеся не піддаватися на провокації, інакше можна потрапити в серйозну біду проти волі.

Пояснення того,, до чого сниться срібний браслет, можна знайти в багатьох сонниках. Таке сновидіння говорить про наявність багатої фантазії. Якщо використовувати отриманий від природи дар з розумом, можна значно досягти успіху в справах і поправити своє матеріальне становище. Головне, відкинути всі страхи і постійно пробувати щось нове.

Одягати уві сні браслет на руку з української сонником до потрапляння в неприємності. Постарайтеся найближчі місяці в реальному житті проявляти в справах і в судженнях максимальну обережність. Якщо цього не робити, можна серйозно нашкодити собі і навіть своїм близьким людям.

Сонник Цветкова трохи інакше пояснює подібний сюжет. Відповідно до цього джерела, одягати браслет на руку до потрапляння в скандальну історію, яка, швидше за все, отримає широкий розголос. Якщо приснився браслет з каменями, то незабаром трапиться таємна любовний зв’язок, яка принесе безліч незабутніх моментів.

Якщо приснилися наручний годинник з браслетом, готуйтеся отримати пропозицію руки і серця від свого коханого. Весілля буде пишна, а життя — щаслива. Англійська сонник розтлумачує, до чого сниться, якщо браслет порвався. Цей сюжет говорить про катастрофу надій. Ще один варіант тлумачення — розставання чоловіком або коханою людиною. Якщо Вам подарували браслет уві сні, то, не сумнівайтеся, в житті настане по-справжньому щасливий час, яке принесе безліч нових знайомств, позитивних емоцій і радісних переживань.

Сонник браслет, до чого сниться браслет уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: