Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник босоніжки, до чого сниться босоніжки уві сні

Дуже часто уві сні людина отримує явні знаки, які при якісної розшифровці допомагають прийняти правильне рішення і навіть пророкують майбутнє. Такі сновидіння зазвичай називаються віщими і сонник рекомендує приділяти їх тлумачення особливу увагу. Наприклад, до чого сняться босоніжки? Це сновидіння є ключем до багатьох сфер життя.

Віщий сон і його деталі

Найпоширеніше тлумачення подібного сну зачіпає прийдешні відносини. Особливо, якщо нові босоніжки наснилися дівчині або жінці. У цьому випадку варто чекати знайомства з цікавим чоловіком.

У свою чергу сонник Міллера стверджує, що надягати нові босоніжки в нічних мареннях — до грандіозних змін, які принесуть сновидцу виняткову користь.

Однак, як і в будь-якому пророчий сні — деталі вирішують все. Наприклад,, до чого сниться сон, в якому ви вибираєте босоніжки на високих підборах? Сонник вважає, що наяву ви доглядаєте собі чоловіка, роботу, нове захоплення. Якщо ж ви випадково втратили взуття, то всі плани будуть зруйновані.

Колір взуття

Найчастіше сонник трактує появу літнього взуття в видіннях за її кольором. Наприклад, червоні босоніжки символізують плітки і неприємні розмови, білі обіцяють пропозицію руки і серця, чорні сняться напередодні веселої вечірки і приємного проведення часу.

У свою чергу зелені гарантують багатого шанувальника, а жовті попереджають про розставання з коханою людиною. Помаранчеві з’являються перед прийдешніми покупкам, а рожеві обіцяють увагу з боку чоловіки-начальника.

У той же час сині пророкують охолодження відносин, ну а наснилися золоті — вас чекає щасливе заміжжя. Однак якщо вам довелося бачити, як хтось інший приміряє ваші босоніжки, то все це щастя може отримати суперниця.

Сонник також радить при тлумаченні сновидіння брати до уваги значення самих квітів. Так білі босоніжки мають відношення до духовності, червоні символізують пристрасть і романтичні відносини, а чорні гарантують неприємності.

Блискуча взування обіцяє зустріч з багатим, але дурним людиною, а одягати в нічних мареннях босоніжки різного кольору — до захоплюючого і далекої подорожі наяву.

Тлумачення по днях тижня

Велике значення має і день, в який був побачений сон. Від цього розшифровка може дещо змінюватись. До чого сниться, наприклад, що порвалися босоніжки?

У будь-який день тижня це знак неприємних звісток. Однак це ж бачення, яке відвідало в ніч на вівторок носить позитивний характер і новини будуть хорошими.

Якщо в ніч на неділю вам приснилося, що ви носите чужі босоніжки, то в найближчому майбутньому ви втратите найближчу подругу.

Якщо з середи на четвер вам довелося бачити багато людей взутих у червоні босоніжки, то злі язики виженуть вас з власного будинку. На думку сонника це ж бачення на суботу дає вам шанс уникнути неприємностей.

Якщо з четверга на п’ятницю в сновидінні ви будете купувати легку взуття, яка вам не до душі, то при втраті дорогої людини ви не отримаєте підтримки від близьких.

Дії в сновидінні

Щоб розібратися до чого сняться босоніжки, варто пригадати, що саме ви робили з ними уві сні. Якщо ви довго вибирали, міряли, а потім купили красиві босоніжки, то в реальному світі справа, до якого ви довго готувалися, принесе позитивні результати. Головне, щоб нові босоніжки припала в пору і були зручними.

Ще краще, якщо наснилося, що річну взування вам подарували. Неважко зрозуміти,, до чого сниться таке бачення — вас чекає смуга удачі і благополуччя. Однак варто звернути увагу, чи зручна взуття, яку дарують уві сні.

Дуже несприятливим знаком вважається сон, в якому у вас вкрали босоніжки. Сонник рекомендує зібрати волю в кулак — попереду будуть важкі часи з великими душевними переживаннями.

Особливості моделі

Ще один нюанс допоможе розтлумачити,, до чого сниться той чи інший сон. Це модель. Наприклад, наснилося, що ви міряєте дитячі босоніжки, які явно малі вам — сонник стверджує, що в реальному світі ви частенько ведете себе як дитина, тікаючи від відповідальності.

Якщо приснилися звичні туфлі, в яких ви відчуваєте себе впевнено, то і життя ваше в міру комфортна і розмірене. Якщо ж вам довелося одягати босоніжки на високих підборах і ви відчули деяку хиткість і непевність, то ті ж почуття, на думку сонника, переслідують вас і наяву.

Взагалі, сонник вважає, що взуття на високих підборах символізує міцність положення в суспільстві, а також особистісні риси характеру. Чим товщі каблук, тим міцніше сила волі і впевненість в день завтрашній. В цьому відношенні ідеально, якщо приснилася взуття на платформі.

Сонник босоніжки, до чого сниться босоніжки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: