Сонник близькість, до чого сниться близькість уві сні

До чого сниться близькість? Сонник обіцяє: може виникнути дружба або романтичні почуття до знайомого, любов подружжя стане більш гармонійним. Але також бачення уві сні попереджає про необхідність позбутися від комплексів, недоліків і не ідеалізувати обранця.

Гармонія взаємин

Наснилося почуття духовної близькості зі знайомою людиною, колегою? Наяву у вас багато спільних інтересів, можуть зав’язатися приятельські і навіть дружні стосунки.

До чого сниться близькість зі своїм чоловіком? Сонник вказує: якщо інтим приніс задоволення — сімейні взаємини порадують гармонією, взаєморозумінням.

Плануючи щось, враховуйте думку оточуючих

Уві сні секс зі своїм чоловіком не приніс задоволення? Обережніше: якщо реалізуєте свої плани — викличете на себе морально-етичні проблеми.

Наснилася яскравий секс з незнайомим чоловіком? Згідно сонником, спляча є активною, кілька авантюрної особистістю. Важливо не надто захоплюватися такими підприємствами і враховувати думку оточуючих.

Тонкощі відносин

Бачити себе в ліжку з небіжчиком уві сні обіцяє підприємцям стабільне матеріальне становище, процвітання бізнесу.

Дівчині близькість з небіжчиком віщує розкріпачення, звільнення від комплексів, які заважали жити.

До чого сниться відмова від близькості? Сонник пояснює: між партнерами немає довіри. Потрібно налагодити взаєморозуміння, навчитися довіряти близькій людині.

Уникати інтимний зв’язок взагалі уві сні означає: ви не впевнені в собі, боїтеся почати їх і наяву, щоб не розчарувати коханого (кохану). Треба перебороти цей недолік і реалізувати свої уявлення про спільне майбутнє.

Мрії потрібно підкоригувати

Юнакові постільні втіхи з жінкою старше нього вказує: у багатьох справах (і в сексі теж) він вважає за краще, щоб ним керували, шукає того, хто візьме відповідальність на себе. Однак пора вже дорослішати.

До чого сниться статева близькість самотній дівчині? Сонник підказує: вона мріє, як зустріне свого молодого чоловіка, який буде її любити, оберігати. Тільки не потрібно його занадто ідеалізувати, адже позитивні принци живуть лише на сторінках казок.

«Відпустіть» колишнього, приділіть увагу нинішньому коханому

Приснився статевий акт з колишнім бойфрендом сигналізує: сновидицей все ще внутрішньо бачить його своїм.

Бачили уві сні близькість з колишнім хлопцем? Сонник повідомляє: нинішні відносини можуть ускладнитися.

Інтим зі знайомим хлопцем, який симпатичний сновидицей, вказує: між ними є тяжіння. При сприятливих умовах вона здатна перерости в щось більше.

Приснився секс зі своїм хлопцем обіцяє, за сонником, гармонію ваших взаємин не тільки в сексуальному плані, а й у всіх інших.

Хто був вашим партнером?

Для вірного тлумачення сну пригадаєте, з ким був інтим:

 • Хлопцем — отримаєте подарунок від нього;
 • Чоловіком — просто відображення зв’язку з цим;
 • Начальником — можливе підвищення на роботі;
 • Родичем — ваші погляди на життя багато в чому збігаються;
 • Померлим другом — зростання добробуту.
 • Подружня гармонія, кар’єрні устремління

  Кохалися з чоловіком? Взаєморозуміння, повага, радість від близькості між вами стануть ще більш повними.

  Бачити себе в ліжку з начальником уві сні означає: спляча прагне до кар’єрного просування, не гребуючи нічим. Але потрібно пам’ятати також про повагу колег і їх думці про вас.

  Сонник Міллера: особисте життя в порядку!

  До чого сниться насолоджуватися інтимною близькістю? Сновидіння обіцяє: наяву на особистому фронті у сплячого теж все в нормі.

  Змініть щось в сексуальному житті

  Наснилася інтимна близькість між вами і незнайомцем? Це означає: вашої сексуального життя чогось не вистачає. Треба проаналізувати проблему і постаратися це змінити.

  Інтимна близькість уві сні з коханим віщує взаєморозуміння, зміцнення відносин, вихід їх на новий рівень.

  Сонник близькість, до чого сниться близькість уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: