Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник блакитне море, до чого сниться блакитне море уві сні

Безмежне блакитне море. Його поява у сні обіцяє сновидцу безтурботне життя, благополуччя і спокій. Але тільки якщо його гладь ідеально рівна і красива. До чого ще сниться водний простір, розповість сонник.

Емоційний стан

Згідно популярному тлумачення сонника блакитне море відображає емоційний стан людини і його творчі можливості на поточному етапі. Якщо уві сні вам довелося бачити чисте блакитне море в ясний день, то наяву у вашій душі панує гармонія і спокій.

Невеликі і рівномірні хвилі на поверхні свідчать про творче піднесення, а легкий шторм — про вибух емоцій. Не складно здогадатися, до чого сниться повний штиль. Це явне вказівку на застій і неробство.

Вид простору

В принципі, сонник вважає, що за зовнішнім виглядом блакитного моря легко можна будувати припущення, що стосуються поточного моменту і найближчого майбутнього. А отже коригувати свою поведінку і долю.

Так бачити неприродно спокійне морське простір означає, що саме час внести в своє існування трохи азарту і драйву. Наснилося, що воно навпаки занадто бурхливе, сонник радить стримати емоції.

При тлумаченні сновидіння сонник рекомендує особливу увагу приділити воді. Якщо вона чиста і прозора, то попереду чекає спокійний період.

Ще краще, якщо в прозорому блакитному морі ви легко можете розглянути рибок і інших істот. До чого сниться такий сон? Він явно вказує на те, що дуже скоро збудеться ваше бажання. Крім того, прозоре море можна трактувати буквально. Наяву вам вдасться виявити обман, брехня і лицемірство.

Місце уві сні

Неодмінно слід врахувати те місце, де ви перебували. Якщо ви були безпосередньо в чистій воді далеко в море, то в реальності, ймовірно, ваша доля — самотність, яке вас повністю влаштовує. А ось заплисти на острів в блакитному морі — знак перестороги. Ваша думка виявиться єдиним і при цьому помилковим.

Наснилося, що ви розглядаєте водну гладь, сидячи на затишному пляжі? Ваше життя занадто розмірене, однак що-небудь змінити в найближчим часом не вийде.

До речі, сонник нагадуєте, що сам пляж символізує приємне проведення часу. Розбурхане море може приснитися до неприємностей, сильний шторм — до збитків, а піщаний берег нагадує про тлінність буття.

Дії

Особливе значення уві сні набувають ваші дії і відчуття. Так просто бачити блакитне море з боку означає, що в реальності ви частенько граєте роль стороннього спостерігача. Знаючи це, не складно здогадатися, до чого сниться плавати у воді. Ймовірно, ви віддаєте перевагу завжди бути в центрі подій.

Наснилося, що ви плавали з іншою людиною — у вашому житті є надійний союзник. Більш того, якщо молодій дівчині довелося плавати в сновидінні в парі з чоловіком, то в майбутньому її чекає шлюб, заснований на повній духовної сумісності.

Відчуття

Також сонник рекомендує не забувати і про емоції, які відвідали вас уві сні. Так тривога і страх, навіть якщо ви бачили спокійну гладь при ясному дні, пророкують небезпека.

Наснилося, що в нічних мареннях ви відчули щастя, радості і абсолютної гармонії? Те ж саме вас неодмінно чекає і наяву. Чи відчули уві сні, що море було теплим і ласкавим, значення посилюється багаторазово.

Сонник блакитне море, до чого сниться блакитне море уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: