Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник блакитна вода, до чого сниться блакитна вода уві сні

Практично у всіх народів, вода асоціюється з народженням нового життя, здоров’ям і позитивними емоціями. Тому, кажучи про те, що наснилася блакитна вода, кожен має на увазі її кришталеву чистоту. Однак сонники рекомендують не спокушатися. Тлумачачи,, до чого сниться водна блакить, пригадайте всі подробиці, побачені уві сні. Може трапитися так, що мрія попереджає вас про небезпеку.

Сонник Міллера

Побачивши, що у водоймі чиста блакитна вода, можете розраховувати на прихильність небес, пророкує сонник Міллера, тлумачачи,, до чого сниться чиста водиця. Отримання задоволень, радості, виконання заповітних бажань — все це чекає сновидіння. А якщо наснилося, що на вас потрапили бризки — то це означає, що вас чекає запаморочливий роман. Худо, якщо уві сні ви бачите себе тих, хто п’є каламутну рідину — це означає хвороби і складності.

Короткі тлумачення

Вивчати,, до чого сниться блакитна вода, можна довго і докладно. А можна отримати короткі тлумачення.

 • Кришталево-чиста рідина — знак благополуччя.
 • Бачити уві сні, як гірська річка несе свої бірюзові води — до швидкого збагачення.
 • Черпати холодну водицю з блакитного водоймища — ваше самовладання гідна захоплення.
 • Бачити, як водичка кольору неба випаровується з озера — до підвищення вашого авторитету.
 • Вода піниться, вириваючись з-під землі — вийдете переможцем в суперечці.
 • Блакитна гладь озера сліпить вас блиском — не вірте першому враженню про нового знайомого.
 • Штучний резервуар — Успіх залежить від старання

  Тлумачення сну, в якому ви плаваєте в басейні з блакитною водою змусить задуматися: якщо ви хочете досягти успіху — вам необхідно постаратися. Приснився величезний басейн, в якому ви плаваєте від борта до борта? Ви зумієте знайти застосування своїм творчим здібностям.

  А ось, до чого сниться бачення, в якому вам довелося плавати в маленькому басейні, слід вивчити більш ретельно. Східний сонник підказує, що ваш потенціал занадто малий для тих вершин, на які ви замахнулися. А Місячний сонник передбачає, що подібне бачення обіцяє всього лише легко переборні перешкоди, не більше.

  Природні резерви, або Спокій і відносини…

  Порадує пояснення сонника пастора Лоффа,, до чого сниться купатися в океані. Бачити таке уві сні — це знак гармонії і «безмежного» щастя. Океан порадував вас дуже прозорою і спокійною блакитною водою? Значить, вас не потривожать ніякі біди і труднощі. А ось бурхливий океан пророкує хвилювання і тривоги, а так само загострення «тліючих» конфліктів.

  Купатися уві сні в море з дуже прозорою водою, крізь яку видно пісок на дні — символ «прозорості» і щирості в стосунках з близькими людьми. А ось якщо наснилося, що світла поверхня моря стала темною — це ознака того, що якийсь один не до кінця з вами чесний.

  Температура, як відображення реальних подій

  Уві сні ви контактували з дуже гарячою водичкою? Уникайте конфліктів і з’ясування обставин. Ви зараз в такому стані, коли в пориві емоцій можете наговорити зайвого, підказує Сучасний сонник.

  Приснилася дуже холодна блакитна вода? Це ознака того, що ви не втрачаєте самовладання навіть в самому жаркому суперечці. А якщо уві сні ви занурювалися в воду теплу і приємну до тіла — ви дуже делікатна людина. Це одне з тих якостей, за яке вас цінують друзі.

  Сонник блакитна вода, до чого сниться блакитна вода уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: