Сонник бачити себе голою, до чого сниться бачити себе голою уві сні

До чого сниться бачити себе голою, слід тлумачити, виходячи з вашого ставлення до приснилося наготі. Самозамилування оголеним тілом в громадському місці свідчить про надмірну самовпевненість, яка не завжди виправдана. Відраза або сором слід розцінювати як застереження: не зайвим буде подбати про здоров’я і репутації.

Як повідомляє сонник, подібне сновидіння часто виявляється відображенням ваших реальних побоювань. Незручність, яку ви відчуваєте уві сні, вам добре знайома наяву. Швидше за все, ви здогадуєтеся, що зайва боязкість заважає вам проявити в повній мірі свої здібності і досягти успіху.

Один з найпоширеніших сюжетів подібного сновидіння — в ошатною святковій юрбі ви раптово помічаєте, що забули одягнутися. Тобто, зовсім. Якщо ви стривожились з цього приводу уві сні, бачити себе голою — добрий знак: ваша таємниця не буде розголошена. Якщо комічна ситуація анітрохи не бентежить вас, сонник попереджає, що ви занадто безтурботні.

Існує ще одне тлумачення сну: бачити себе голою і намагатися прикрити наготу відображає вашу внутрішню боротьбу. Чи не кін поставлено таємні бажання і репутація, яка ризикує опинитися під питанням в разі їх виконання.

До чого сниться бачити себе голою, слід тлумачити, керуючись власним смаком. Якщо побачене уві сні здалося вам привабливим і захоплюючим, ви милуєтеся своїм тілом і навіть пишаєтеся наготою, вас чекає благополуччя. Якщо ж, знявши одяг, сновидицей раптом виявляє каліцтва або виразки на тілі, очікуються зміни в особистому житті, на жаль, не в кращу сторону, — попереджає сонник.

Інші тлумачення

Сонник Лоффа вважає, що бачити себе голою уві сні доводиться лише тій жінці, в житті якої ось-ось повинно статися знаменна подія, яка виявиться раптовим і надзвичайно хвилюючим. Сновидицей може здатися, що вона не готова до нього. У якийсь момент доведеться випробувати незручність і беззахисність, наче й справді виявитися голою.

Менш оптимістично налаштований сонник Міллера: бачити себе голою уві сні означає накликати на себе неприємності наяву. Якщо дівчина розглядає себе в дзеркалі, милуючись власною наготою, цілком можливо, що їй посміхнеться удача, правда, успіх виявиться короткочасним. Якщо оголене відображення в дзеркалі не доставляє естетичного задоволення, уникайте конфліктних ситуацій, лайки — не найкращий прикраса для вашого іміджу.

Коли молода жінка бачить уві сні себе, що купається голою в прозорій воді, їй пощастить пізнати солодкий смак забороненого плоду, про що, правда, згодом потрібно буде не на жарт каятися. До чого сниться купання в брудній водоймі, сонник пояснює прийдешніми неприємностями, які може підготувала ревнивий і нав’язливий прихильник.

Французький сонник попереджає, що, згідно з його тлумачення, сновидіння є недобрим знаком. Те,, до чого сниться власна нагота, пов’язане з хворобами і неприємними сюрпризами.

Сонник бачити себе голою, до чого сниться бачити себе голою уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: