Сонник бачити себе в дзеркалі, до чого сниться бачити себе в дзеркалі уві сні

Що людина бачить уві сні? Просто картинку, або бачення зі змістом? Наприклад, бачити себе в дзеркалі? До чого сниться це бачення? Щоб дізнатися його зміст, і зрозуміти, попередження чи це, чи заклик до дії, варто згадати всі подробиці, і тільки після цього шукати розшифровку в сонник.

Отже, ви бачили себе в дзеркалі. Згадайте, як це відбувалося. Виглядали ви в нього, або чіпали зображення руками. У будь-якому випадку, такий сон може говорити багато про що, адже цей предмет, споконвіку вважався «вікном» в інший і невідомий світ. Саме дзеркало було і є головним атрибутом багатьох священних обрядів і культових ритуалів. Такий сон може тлумачитися по-різному, приносячи сновидцу як радісні, так і сумні звістки.

Якщо ви побачили себе в дзеркалі, і відображення було чітким, і саме сновидіння вас порадувало — ви перебуваєте в повній гармонії з собою, і обставини вам сприяють.

Переляк і неприязнь, випробувана вами від картинки, темне і покрите серпанком дзеркало — попередження про неприємності, які не забаряться прийти.

У тому випадку, коли ви вдивляєтеся, і не бачите свого відображення, сонник попереджає про роздвоєність у вашій душі, невизначеності і дисгармонії.

Вторять тлумаченням сонника і психологи, підтверджуючи, що людина, яка бачить себе в дзеркалі в години нічного сну, відчуває бажання поглянути на себе з боку, оцінити свої дії і вчинки суб’єктивно. Те, що він побачив, його ставлення до зображення, і є оцінкою особистих вчинків.

Відображення сновидіння ідентично тому, що він являє собою в реальності — це хороший знак, що означає повну гармонію в душі. Але, в разі, розбіжності портрета, якщо обличчя спотворене і навіть нагадує когось іншого, сонник стверджує, що варто подумати про власну самооцінку. Вона або занижена, або, навпаки, ви надто возносіте власні гідності.

Що віщують такі сни

Побачити себе в дзеркалі — це повернення в минуле. Сонник тлумачить це бачення, як бажання людини не робити більше помилок, і прохання про прощення у тих, кому сновидец заподіяв біль або страждання.

До чого сниться власне відображення в дзеркалі жінкам? Їм сновидіння віщує швидке заміжжя, але, в разі, якщо вона побачила себе в повний зріст. Може сон означати і швидку вагітність.

Тим, хто пам’ятає, що відображення уві сні було чуже, сонник пропонує подбати про те, щоб їхні думки і вчинки не стали надбанням громадськості, це може сильно зіпсувати репутацію сновидіння. Їм хтось дуже сильно цікавиться, намагаючись нашкодити. Проаналізуйте свої вчинки, і придивіться до найближчого оточення.

До чого сниться те, що ви побачили себе в дзеркалі, яке розбите? Це, на думку сонника, віщує нездійсненність ваших надіями мрій.

Особливо сумний цей сон для молодих дівчат, вважається, що їх надії на швидке заміжжя не збудуться. Суджений вибере іншу, або просто зникне з її життя.

Для чоловіка це бачення може означати те, що його незабаром обдурять друзі або партнери по бізнесу. Взагалі, якщо «вікно» в потойбічний світ у вашому сні розбите, то це не обіцяє нічого хорошого. Лише проблеми, сварки, плітки і наклеп навколо вашого імені.

Сонник бачити себе в дзеркалі, до чого сниться бачити себе в дзеркалі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: