Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бізон, до чого сниться бізон уві сні

Про велику силу, самовпевненості і самовладання сплячої людини сповіщає сонник, пояснюючи,, до чого сниться бізон. Це велике тварина уві сні є показником достатку і достатку в домі сновідящего.

Що говорить Міллер?

В сонник Міллера приснився бізона зіставляє з непередбаченим і ризикованим людиною, якого зустріне персонаж на своєму шляху. Бачити, що осідлали цього бика уві сні, означає можливий ризик потрапити під скорочення.

Психолог радить поберегти фінансові кошти, пояснюючи,, до чого сниться пасеться степової зубр. Ваше надмірне тринькання може стати причиною нестабільного фінансового стану в майбутньому.

Попереду благополуччя!

Сонник Нової Ери роз’яснює,, до чого сниться бізон, пророкуючи появу шансу повністю забезпечити достаток в сім’ї, отримавши додаткове джерело заробітку. Міс Хассе асоціює побачене сновидіння з внутрішньою силою сновідящего, достатком в його будинку.

Інтимні подробиці…

Доктор Фрейд описуючи,, до чого сниться степової бик, розшифровує подробиці інтимних стосунків сплячої персони з другою половинкою. Так, бачити уві сні:

 • Мертву тварину — говорить про внутрішній завзятті розірвати обридлий любовний союз;
 • Поранений — сповіщає про можливість спробувати жорсткий секс;
 • Пасеться, сплячий — зумовлює споживацьке ставлення до вас партнера;
 • Гладити бізона — віщає про намір послабити мазохістські нахили коханого;
 • Тікати від нього — відображає опір сновидіння тиску в сексі.
 • Проявіть обачність!

  Бізон, що біжить за вами уві сні, згідно сонником Мандрівника, є передвісником нещасного випадку, який трапиться з кимось із близьких людей.

  Тлумачення сну, в якому ви полюєте на бізона, попереджає про непередбачені обставини, які не дозволять сновідящій вчасно закінчити розпочату справу, через що постраждає репутація колеги.

  Не витрачайте даремно час!

  Приснилися спроби погладити зубра означають, що мета сновидіння приручити людини з деспотичними нахилами, приречена на провал. Не варто витрачати свій час і зусилля, щоб примиритися з жорсткими рисами характеру коханого, оскільки через певний період вони проявляться, що сильно вас розчарує.

  Дотримуйтесь підказок!

  Велес приснився бізона порівнює з появою мудрої людини, поради якого можуть принести користь сновидцу. Можливо, ця особа перебуває з вами зовсім поруч, потрібно гарненько придивитися.

  Кого ви полюбили?

  Тим, кому довелося бачити уві сні бізона, сонник для стерви сповіщає про нестерпних рисах характеру коханої людини. Незважаючи на доброту і щедрість, ваш партнер володіє рідкісним гіпертрофованим почуттям власної гідності, здатним з часом перерости в манію величі.

  Любов або боротьба за незалежність?

  Наснилося, що злякалися бізона? Сучасний суміщений сонник зумовлює появу внутрішнього опору діям і прохань другої половинки. Вам здається, що кохана людина зазіхає на вашу свободу і незалежність.

  Лоффа радить подумати над сформованими взаєминами з партнером, оскільки гармонія в будь-якій парі досягається шляхом пошуку компромісу і розумного відмови від незалежності.

  Чи не озирайтеся назад!

  Мертвий бізон уві сні, за версією Сучасного універсального сонника, обіцяє швидке позбавлення від непотрібних і обридлих відносин. Постарайтеся позбутися від докорів сумління, які спробує викликати у вас колишній коханий.

  Сонник бізон, до чого сниться бізон уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: