Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник біжутерія, до чого сниться біжутерія уві сні

Біжутерія уві сні багатьма сонниками трактується двояко. З одного боку — це ознака душевної простоти і відсутності меркантильних інтересів. З іншого, то, до чого сняться підроблені прикраси, уособлює фальш, присутність обману у відносинах.

Придивіться до обранця

Наяву біжутерія є замінником справжніх дорогих прикрас, тому, як стверджує Жіночий сонник, приснилося виріб віщає про обман, ілюзорному сприйнятті того, що відбувається. Виходячи з цього, нескладно здогадатися,, до чого сниться отримати в подарунок від коханого кільце з недорогоцінного матеріалу.

Так, бачити подібне молоденьким дівчатам, означає, що у обранця зовсім інший погляд на ваші взаємини — в них немає ні краплі серйозності. Купувати уві сні таку прикрасу, попереджає про те, що людина, за якого зібралася заміж сновидицей, зовсім не принц на білому коні, а продуманий і зарозумілий скнара.

Заміжньої дами, побачити на своєму пальці замість обручки — позолочену копію, віщує сонником розлад у взаєминах з чоловіком.

Не потрібно фальші

Чоловікові, якому доводиться уві сні купувати кільце або сережки з фальшивими камінням, сонник радить прислухатися до себе. Ваша уявна важливість і пихатість, сприяє різкому зниженню авторитету. Можливо, щоб оточуючі вас правильно сприймали, потрібно позбутися від награність і пафосу.

Які ваші прагнення?

Сімейний снотолкователь пояснює,, до чого сниться отримати в подарунок біжутерію, прагненнями сплячої персони привернути до себе увагу будь-якими способами. Якщо уві сні це були сережки, значить, ви схильні приділяти велику увагу особистому житті, ніж займатися насущними проблемами.

Повний сонник Нової Ери пов’язує приснився біжутерію з бажанням і можливостями сновідящего щось або когось прикрасити.

Готуйтеся до ворожих підступів

Купити в магазині сережки, означає, що в реальності, наближається прикра подія, навмисне подстроенное заздрісними подругами. Бачити неякісну, зламану біжутерію, обіцяє сонником XXI століття, активну діяльність недругів.

Подарована біжутерія будь-якої жінки уві сні, говорить про появу суперниці в реальному житті. Наснилося, що піднесли сережки молодій дівчині або дівчинці, значить, битва з конкуренткою буде легкою і нетривалою.

Успіх зовсім поруч!

В сонник Медеї, приснився біжутерія, будь це сережки, браслети, каблучки або інші вироби з недорогоцінних матеріалів, символізує стабільне фінансове становище і матеріальне благополуччя. Купівля таких дрібничок уві сні, віщує про своєчасній підтримці друзів.

Наснилося примірка біжутерії, віщує Збірником сонників придбання впливового покровителя, здатного прийти на допомогу в складній ситуації. Сучасний суміщений сонник пророкує запаморочливий успіх у нагальних питаннях, трактуючи,, до чого сниться знайти багато біжутерії.

Розглядати брязкальця в магазинних вітринах, говорить про вашу готовність йти до намічених цілей. Самому продавати їх, обіцяє поліпшення матеріального становища.

Невідомі обставини

Дівчині, бачити на своїх руках багато красивих браслетів уві сні, уособлює невидимі пута, які не дають сновидицей розправити крила. Можливо, в силу неповної поінформованості, вам навмисно забороняють певні речі.

Про що говорить Міллер?

Чоловік, якому довелося знайти шкатулку з брязкальцями, наяву сильно прив’язаний до однієї людини, якого не хоче втратити. Красти такі вироби уві сні, говорить про ймовірність піддатися спокусі.

Бачити надіті на шию намиста або кольє, підказує про відчуття неволі, залежно від інших людей і обставин. Розглядати їх, маючи намір зняти або порвати, віщає про спробу скинути з себе непотрібні зобов’язання.

Фрейдійскій підтекст

Доктор Фрейд тлумачення сну про біжутерії, пов’язує з образом другої половинки. Снотолкователь пояснює,, до чого сниться вибирати біжутерію для себе, підсвідомим бажанням поміняти інтимного партнера.

Уточнюючі моменти

Загальний снотолкователь тлумачить сновидіння про біжутерії, в залежності від матеріалу, з якого вона виготовлена. Так, бачити:

 • Залізну біжутерію — означає важку, але повністю забезпечене життя;
 • Бронзову — вказує на прийдешні розчарування;
 • Бурштинову — до удачі, але тільки для жінок;
 • З напівдорогоцінного сплаву — до легкого подолання труднощів.
 • Сонник біжутерія, до чого сниться біжутерія уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: