Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бинт, до чого сниться бинт уві сні

Цей медичний атрибут уві сні, свідчить про несподівані перешкоди, застерігає про проблеми зі здоров’ям, уособлює потребу в захисті. Сонник, витлумачуючи,, до чого сниться бинт, враховує місце, куди він застосовувався і його зовнішній вигляд.

Сонник Міллера: тлумачення сну

Приснився бинт, згідно з версією психолога, відображає невеликі труднощі, які, втім, не зможуть вплинути на позитивний результат задуманої справи. Бачити забинтовану голову уві сні, означає, що проблеми сплячої персони надумані і далекі від реальності.

Перебинтовані кінцівки: ноги або руки, зумовлюють сонником Міллера, процес розуміння науки, добування потрібної інформації.

Наближається велика радість

Сонник від А до Я, пояснюючи, до чого сниться бинт, сповіщає невеликі труднощі, які стануть хорошим уроком на майбутнє. Перебинтовувати уві сні рану комусь, означає швидке втілення в реальність таємних планів, що принесе велику радість близького оточення.

Наснилося, що довелося бинтувати зламані або вивихнуті кінцівки — руку або ногу, значить, назріває привід привітати себе зі значною і несподіваною удачею.

Від чого ви ховаєтеся?

Забинтований людина уві сні, відповідно до трактування сонника Лоффа, сповіщає про потребу сплячої особи сховатися, захиститися. Приснився образ зіставляється з емоційним дисбалансом або некомфортною атмосферою будинку або на робочому місці.

Пояснюючи,, до чого сниться накладати бинт самому собі, Девід Лоффа зумовлює підсвідоме бажання сновідящего захистити себе, домогтися підтримки оточуючих.

Придивіться до родичів

Сновидіння, в якому фігурує кров, зіставляється з кровними родичами. Тому якщо приснився бинт просочений кров’ю, значить, за версією Сімейного сонника, слід контролювати самопочуття своїх рідних людей.

Бачити рідну людину повністю забинтованим, говорить про потребу персонажа в захисті, підтримці і заступництві. Чоловікові, якому уві сні привиділася дружина з перебинтованим тілом або правою рукою, слід м’яко поговорити зі своєю коханці і постаратися поставитися з розумінням до її проблем.

Бути уві сні з бинтами на животі, на думку Психоаналітичного сонника, відображає образу сновідящего на своїх батьків.

Проявіть обережність

Купувати уві сні бинт в аптечному кіоску, застерігає від необачних вчинків. Поміняйте ставлення до життя, переглянете відносини, ускладнюють вам життя.

Снотолкователь Катерини Великої радить проявити готовність і кмітливість, тлумачачи,, до чого сниться робити перев’язку самому собі. Ваша звичка покладатися на підтримку друзів, дуже обмежує вас і позбавляє самостійності.

Людина, з ніг до голови покритий бинтами, попереджає сонником Мандрівника про матеріальний збиток, нещасний випадок або психологічної травми.

Про страхи…

Дівчині, бачити власне обличчя в бинтах, відображає страх сновідіци втратити привабливість. Заміжньої панночці, подібна картинка сповіщає про боязнь залишитися без уваги коханого, чоловіка.

Чоловік з перебинтованою головою, уособлює снотолкователем помилкові думки, або судження сновідящего. Можливо, вам слід відстоювати свою точку зору, ніж вдаватися до чужих порад.

Подробиці: вид і стан бинта

Загальний снотолкователь трактуючи,, до чого сниться цей медичний атрибут, звертає увагу на стан побаченого бинта:

 • Сплутаний — сповіщає про заплутаному, незвичайній справі, за яке доведеться взятися;
 • Брудний — застерігає про інтриги, в яких можна постраждати;
 • Білий — віщає про допомогу з боку друзів;
 • Закривавлений — обіцяє погіршення самопочуття.
 • Скоро все налагодиться

  Сновидіння, в якому довелося бинтувати пальці, позначає, що ви почали оговтуватися від невдалих підприємств. Наснилося, що бинтують палець іншого персонажа, значить, станете однією з причин чужих неприємностей.

  Сонник бинт, до чого сниться бинт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: