Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білий тигр, до чого сниться білий тигр уві сні

Мало кого залишають байдужими представники сімейства котячих, і не важливо, ласкаво чи це мурличущая кішечка або ж голосно гарчить лев. У будь-якій іпостасі ці хижаки викликають захоплення і захват. Особливо серед котячої братії виділяється тигр. Цей великий смугастий кіт привертає до себе увагу своєю яскравою сонячної забарвленням. Не можливо не замилуватися цієї грізної кішкою! А уявіть, який фурор викликає білий тигр!

Рідкісний екземпляр в дикій природі і популярний житель зоопарків, цей звір популярнішим більшості інших тварин. І не дивно, що багато колекціонерів і заможні заводчики мріють роздобути в свою колекцію тигра кольору снігу. Він їм навіть уві сні бачиться! А, до чого сниться подібне сновидіння? Що пророкує цей сон простій людині, що не має ніякого відношення до хижаків? На ці та інші питання є відповіді у сонників. Все, що потрібно зробити, це згадати подробиці нічного бачення і звіритися з тлумачем!

Спостерігати за тигром

Сниться білий тигр — до несподіванки. Слід зазначити, що Місячний і Весняний сонники дають два тлумачення, в залежності від емоційного стану тигра: спокійний — до приємних сюрпризів, оскалом звір — чекайте проблем там, де їх бути не повинно.

Приснився біле тигреня — наяву у вас є незавершені справи, що заважають вам спокійно жити. Завершіть їх якомога швидше.

Великий смугастий кіт з видобутком в зубах — хороший знак, вас чекає похвала і заохочення від керівництва, обіцяє тлумач сновидінь Ванги.

Наснилося, що ви чуєте тигрові гарчання, але не бачите того, хто його видає — будьте готові до того, що в вашому близькому оточенні є жадібний і корисливий чоловік. У ваших інтересах обчислити його якомога швидше.

Бачити уві сні, що ви перетворилися в «Шерхан» — до серйозного суперництва в реальному житті. Ще одне тлумачення подібного сну, згідно сонником Міллера, — вас чекає боротьба зі своїм внутрішнім «я».

Вбити, щоб вижити

На вас гарчить білий тигр, що захищає своє тигреня, — в реальності вам доведеться відстоювати свої інтереси перед керівництвом.

Вбити нападника на вас грізного і небезпечного звіра — ви з легкістю впораєтеся з конкурентами і недоброзичливцями.

Сниться сон, в якому білий тигр тікає від вас — до просування по кар’єрних сходах або до нової перспективної роботи, радує пророкуванням сонник Східних мудреців.

Наснилося, що на вас нападає білий тигр, але ви не відчуваєте ні болю, ні страху — ви вийдіть переможцем з усіх неприємностей, але пройшовши через ряд складнощів.

Безпечний контакт

Їхати верхи на білому тигра — в реальному житті ви зможете впоратися з різними труднощами, обіцяє Східний сонник.

Сниться, що білий тигр увійшов до вас в будинок — цілі і бажання здійсняться найближчим часом.

Бачити уві сні як білий «господар тайги» грає зі своїми тигрятами — до приїзду гостей з дітьми, пророкує Осінній сонник.

Грати уві сні з тигром — ви познайомитеся з впливовою людиною, який буде до вас прихильний. Ігри з білим тигром — поганий знак. Сонники пропонують таке тлумачення: поруч з вами є уявний друг, який може принести вам проблеми.

Наснилося, що ви дресирувальник у цирку, який виступає з великими кішками, — в реальності ви можете потрапити в неприємності через участь в сумнівному заході.

Сонник білий тигр, до чого сниться білий тигр уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: